Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Lenor

Проблем с ъпдейт на Сони Jelly Bean

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам странен проблем с ъпдейта на Jelly Bean. Телефона до сега не е бил роотван. Пробвах и с PCC и с SUS изгегля си програмата и до там. Неиска да се инсталира.  Някакви предположения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре,че разбрахме кой модел е телефона!Гледай батерията да е заредена на макс и следвай инструкциите на SUS!Има един момент в който телефона трябва да премине във Flashmode(задържане на определен клавиш,но ние не знаем кой е модела на телефона) за да се флашне ъпдейта.Иначе няма как да стане.

Погледни дали има свободно място в , с PCC показва дали има достатъчно

Свободно място къде?Няма такива филми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре,че разбрахме кой модел е телефона!Гледай батерията да е заредена на макс и следвай инструкциите на SUS!Има един момент в който телефона трябва да премине във Flashmode(задържане на определен клавиш,но ние не знаем кой е модела на телефона) за да се флашне ъпдейта.Иначе няма как да стане.

Свободно място къде?Няма такива филми!

Ами когато аз инсталирвах 4.0.4 със PCC на Sony Ericsson Live With Walkman , бях с малка карта памет , а и памета на телефона е изп. 400 мб , и не успях два пъти да го инсталирам поради липса на свободно място 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.