Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

jorks89

ще издържи ли това захранване

Препоръчан отговор

Kонфигурацията ми e

intel i3-3240 3,4ghz 55w

2x4ddr3

hard disk 500gb

Fortron HEXA+ 500W Захранване

искам да сложа  1 видео карта която иска 400w и..мисълта ми е дали ще се справи  Захранването?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се справи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип ще издържи но ако още не си го купил има по добри предложения за същите пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Няма смисъл да питаш, щом вече имаш всичко :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да питаш, щом вече имаш всичко :)

е да но искаx  инфо

SAPPHIRE HD7790 1GB GD5 BULK Надявам се 5 лв. да не са проблем.

тази е по добра даже

как се казва кабела за това чудо ;d

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SAPPHIRE HD7790 1GB GD5 BULK Надявам се 5 лв. да не са проблем.

Мисля, че е по-добре 2 GB vRAM.   Видео карта MSI ATI Radeon R7790, 2048MB, GDDR5, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E Ако автора може да си я позволи, разбира се :) ПП: No Pyro, забравяш доставката :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не гледай какво захранване "иска" всяка карта. То е ясно, че качествено захранване около 100 лева ще свърши работа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не гледай какво захранване "иска" всяка карта. То е ясно, че качествено захранване около 100 лева ще свърши работа :)

Качествено захранване, от качествен магазин. Да няма като един случай преди време купил един човек захранване от технобакалия за около 80лв 600в мисля, че беше ама пълен шит се оказа. Според мене е по-добре да вземеш тази от емаг, защото е 2гб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Консумацията на 7790 е около 90-100 вата. Няма да има проблеми със захранването. А и доставката от никем ще е не повече от 5 лв. Разбира се версията с 2 ГБ е по-добре!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.