Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

аctivate

Избор на флаш памет

Препоръчан отговор

Здравейте! Ще си взимам флашка и се чудя коя от двете да избера -> Флаш - 1 и Флаш - 2. Може също да препоръчате и други модели. Благодаря Ви предварително! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Която и да вземеш, все тая - скоростите на четене и запис са съпоставими. Може би Кингстъна, заради 5 годишната гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам същата ,като тази от първият линк.Само че по-голям капацитет.Добра машинка е,върши доста полезна работа.При мен дойде с 8 години гаранция обаче.Не съм и правил някакви бенч-тестове,за жалост все не остава време.

Недостатъци-Капачето е малко хлабаво,или може би от многото употреба постепенно се смаляват държачите му.Алуминиевият корпус носи следи от употреба,защото стои в една чантичка,пък там се въргалят и ключове и други подобни.Някои от надписите се поизтриха вече,за 5 месеца употреба.

Общо взето съм доволен.Особено от скоростта при употребата на USB 3.0.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам същата ,като тази от първият линк.Само че по-голям капацитет.Добра машинка е,върши доста полезна работа.При мен дойде с 8 години гаранция обаче.Не съм и правил някакви бенч-тестове,за жалост все не остава време.

Недостатъци-Капачето е малко хлабаво,или може би от многото употреба постепенно се смаляват държачите му.Алуминиевият корпус носи следи от употреба,защото стои в една чантичка,пък там се въргалят и ключове и други подобни.Някои от надписите се поизтриха вече,за 5 месеца употреба.

Общо взето съм доволен.Особено от скоростта при употребата на USB 3.0.

Е нормално колега, след като я използваш доста. Целта е да върши работа. И аз имам същата и съм доста доволен от нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сегашната ми флашка е ето тази, обаче е супер бавна. За това търся нещо по-бързо и качествено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от nedqlkow
      Здравейте,
      решил съм да се снабдя с видеорегистратор, причините мисля, че са ясни, няма смисъл да ги обяснявам. Направих грешката да се доверя на един от популярните сайтове за такива джаджи и в рамките на 2 седмици се сдобих с 2 различни модела, които се оказаха абсолютен провал.
      За първия в сайта беше написано, че покрива 180 градуса, след покупката се оказа, че са 90. Проявих разбиране, защото на всеки може да се случи да допусне грешка и го замених с друг, за който доплатих 20 лева отгоре, понеже имаше малко по-добри параметри. Доволен от покупката реших да го пусна да го тествам и след като 1-2 часа работеше както трябва, започна най-редовно да си забива, да трябва да изчакам да му падне батерията, за да може да се изключи, да снима по 13 секунди и да спира клипчето, въпреки че е настроен да прави 5 минутни клипчета и прочие. С две думи не работи както трябва.
      Сега предстои да отида в офиса на компанията, да им върна dvr-а и да си получа парите обратно. Искам да си взема нов, като ми се иска да е нещо качествено, което да не ми се налага след 1 седмица да връщам. Бюджетът ми е около 100-120 лева максимум, не ми се дават повече. Отворен съм към всякакви предложения. Благодаря на всички, които ще се включат в дискусията
    • от AngryChichko
      Здравейте съфорумци, 
      Имам нужда от малко помощ и се надявам по-опитните от вас да ударят едно рамо. Търся си телефонче до 300 лева, което да има сравнително добра камера и издържлива батерия (доколкото един смартфон позволява...) 
      Едно малко уточнение: Бих искал телефонът да има и предна камера. Общо взето, това са основните неща, които ме интересуват. Не робувам на марки, така, че давайте смело и предлагайте идеи.  
      Поздрави,
      AngryChichko
    • от nedqlkow
      Здравейте,
      тъй като вече температурите навън започнаха да се вдигат чувствително, машинката ми започва да се позадъхва по време на гейминг и ми се ще да й взема една подложка, която да и помага, колкото може. Можете ли да ме посъветвата относно конкретни модели, защото изобилието в тая посока е доста голямо.
      1. Знам, че не е трябвало да си купувам лаптоп, защото геймърски лаптоп няма и така нататък. Няма смисъл да го дъвчем.
      2. Знам, че се отваря и чисти, но е все още гаранционен и нямам намерение в момента да го отварям, а и не мисля, че е събрал особено много за чистене. Никога не е използван на нищо друго освен бюро.
      3. Вероятно не вършат кой знае каква разлика въпросните подложки, но при всички случаи не могат и да навредят. Със сигурност ще помогнат.
      Основната причина, поради която искам да си взема въпросната подложка е именно гейминга. Целя да сваля колкото мога температурата по време на игри. През останалото време нямам проблем, съответно няма да я ползвам. Друго, което е важно да спомена, машината е 17.3 инчова, тоест предполагам подложките 15.6  не ми вършат работа или поне не ефективно.
      Отдолу лаптопът изглежда по следния начин:

Благодаря ви
    • от Soviet Soldier
      Здравейте ,търся безплатна програма ,подобна на "hotspot shield" ,защото безплатната версия на въпросната ,по време на употреба ми намалява скоростта на интернета прекалено много. 
    • от Костадин Данов
      Добър ден на всички!

Ще си купувам лаптоп, като бюджета ми е до 600лв. За тези пари знам, че няма да си взема някаква мощна машина, но искам да бъде поне сносна. Без значение е , дали ще е нова или втора употреба. Спрял съм на някои варианти и искам да ги събеседвам с по-запознати в областта. Приложението е на компютъра ще е за главно за интернет, филми и периодично за разцъкване на някаква игра , предимно футболни симулатори (фифа 14-15, пес 15),които съм закупил и главно играя онлайн. Не търся супер графика, а по-споко нещо, на което да вървят прилично на "медиум"  и да не лагва. 
      Ето и вариантите:
      1-ви първи вариант  
      2-ри втори вариант
      3-ти  трети вариант
      Кой от тези три е най-добър?
      Отворен съм и за нови предложения
      Хубав ден!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.