Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , търся програма за снимане на игри :) имам фрапс но тя не ми върши работа :/ снимам видео в една игра Need For speed World и като снимам с Фрапс качеството на звука е кристално но видеото не се вижда черен екран и мишката само друго не мои се види някой ако е играл тъс игра да каже програма с която е успял да снима клип на тази игра :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , търся програма за снимане на игри :) имам фрапс но тя не ми върши работа :/ снимам видео в една игра Need For speed World и като снимам с Фрапс качеството на звука е кристално но видеото не се вижда черен екран и мишката само друго не мои се види някой ако е играл тъс игра да каже програма с която е успял да снима клип на тази игра :)

Dxtory

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Camtasia and Dextory не вършат работа първо Camtasia много ми товари на процесора 2-ро Dextory пак излзиа черен екран :х пробвах и с camstudio само тя работи но забива адски яко :Х

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Camtasia and Dextory не вършат работа първо Camtasia много ми товари на процесора 2-ро Dextory пак излзиа черен екран :х пробвах и с camstudio само тя работи но забива адски яко :Х

Каква е конфигурацията? Всяка подобна програма товари компютъра. Не само процесора, но и видеокартата и  харда. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Camtasia малко даже много товари, защото по време на записа автоматично го конвертира да стане по малък. Ако искаш да снимаш добре може да пробваш това  .... и виж какво пиши Аз не знам от кое е но на много хора камтейжата и товари т.е. не знам дали е от видеото или процесора и при мен товари на 70-80% после да не ти казвам какъв запис. На това проблема му е, че нещо трябваше да се конвертират и отнемаше време но поне са ок

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.