Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Kostadin Torkov

AMD Switchable Graphics

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем с драйвери на лаптопа , той е с Intel hd graphics тя си работи без проблем но имам и външна която е ATI RADEON HD 6400M 1GB нали намирам си драиверите от сайта на amd тегля инсталирам , но после като натисна десен бутон на мишката и под AMD CONTROL CENTER по принцип би трябвало да ми излиза amd switchable graphics и от там да си настроя кога да влиза в употреба амд-то .. но така и не ми се показа тази отметка .. а също и когато ползвам някоя програма ми изписва че има проблеми с OPEN GL .. 

лаптопа е hp pavilion g6 като цяло понякога външното видео ми излиза като проблем с (код 43) и като цъкна забрани и после разреши и се оправя .. с 2 думи без switchable graphics , външната ми карта не бачка , също ми липсва power отметката в amd control center 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.