Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

psycho_666

От къде мога да купя NZXT Tempest 410?

Препоръчан отговор

Привет... Започвам процес по събиране на новата ми бъдеща машинка. Ще пропусна основната част на конфигурацията, защото нямам парите за нея. Но имам известно финансово щастие и тръгвам от?! монитора. След като го купих (вече) следва кутията. Бях си набелязал Fractal Design Arc mini, но видях NZXT Tempest 410 и сега съм влюбен. Тези вентилатори... Освен това още не решил какво точно дъно ще ползвам, да не споменавам, че се колебая и за сокета, ама за това ще пусна отделна тема по-натам. Да ама не. Не мога да я намеря никъде тая щайга. Някой въобще внася ли NZXT в България? В амазон също я няма. Ако не я намеря у нас e-bay остава последна надежда, а някак не ми се ще точно от там да търся. Google мълчи по въпроса. Ако някой знае някоя фирма, която продава NZXT моля, споделете. Предварително благодаря на отзовалите се на помощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъм... Статус: не е наличен... Това е единственото нещо, което и аз успях да намеря, но... Статус...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъм... Статус: не е наличен... Това е единственото нещо, което и аз успях да намеря, но... Статус...

Ясно, че я няма затова ти писах да им звъннеш. Те ще я поръчат, ако цената която ти кажат те устройва. Не е 100% сигурно но може да пробваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О... Честно казано мислех че зареждат количества и работят с тях до изчерпване... Мерси ;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, в началото на годината и аз търсех нова кутия,от хлешоп съм звънял лично и ми казаха че е спряна от производство. Иначе тази кутия се продаваше там и в емаг - може да попоташ тях ,ако евентуално имат залежала бройка в някой склад! За 120лв. беше доста добра оферта!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.