Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Петър Чакъров

Драйвери за Radeon 9250

Препоръчан отговор

Здравейте обръщам се отново към вас,може ли да ми дадете драйвери за тази видео карта Radeon 9250 256 мб. Слагам драйвери ама като пусна някоя игра показва черен екран, може ли да ми дадете по нови драйвери, и 1 чистач на драйвери защото не мога да намеря. Благодаря предварително п.с Извинявам се за правописът ми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За лаптоп ли е или за настолен компютър? А с каква ОС си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак така има звук играта няма картина истеглих си Assassin Creed 2008 Старата версия Компа ми е 1.8гхз 2800 атлон 1gb ram 256 video апък цс ми вари без проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста оптимистично е играта да я подкараш на тая кочина дори и на минимални детайли:

Minimum System Requirements: CPU: Dual core processor 2.6 GHz Intel® Pentium® D or AMD Athlon™ 64 X2 3800+ RAM: 1 GB Windows Xp / 2 GB Windows Vista VGA: 256 MB DirectX® 10.0–compliant video card or DirectX 9.0–compliant card with Shader Model 3.0 or higher (NVIDIA GeForce 6800+ / ATI Radeon X1600+) (see supported list)* DX: DirectX 9.0 or 10.0 libraries (included on disc) OS: Windows® XP/Windows Vista® (only) Note: *Supported Video Cards at Time of Release: ATI RADEON X1300-1950 / HD 2000 / 3000 series NVIDIA GeForce 6600-6800 / 7 / 8 / 9 series Laptop versions of these cards may work but are NOT supported. These chipsets are the only ones that will run this game. This game contains technology intended to prevent copying that may conflict with some disc and virtual drives.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ти е в пиратската игра и старата видео карта която я караш да прави неща дето явно са и извън възможностите. Замисли се за нещо по новичко като хардуер защото това което имаш сега  ще се задъха и на  флаш игрите във фейса ако пуснеш 2 таба  в браузера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще стане 2.0 или по-голяма версия ако сложиш по-нова видеокарта. На 9250 пикселните шейдъри са версия 1.4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми звънях на човека от който взех видео картата вика че може да е от аваст антивирусната можела да ми блокира игрите нещо подобно възможно ли е това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто видео картата е много стара, даже ако не се лъжа е на AGP.

Проблема ти е в пиратската игра и старата видео карта която я караш да прави неща дето явно са и извън възможностите. Замисли се за нещо по новичко като хардуер защото това което имаш сега  ще се задъха и на  флаш игрите във фейса ако пуснеш 2 таба  в браузера.

Това прочете ли го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.