Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , в момента съм с една нова Nokia и си сложих на нея сим-картата, та видях, че влизам в интернет без проблем и се чудя дали се плаща за това или достъпът е безплатен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от абонаментния план, на който е картата.

Обади се на оператора и го питай дали имаш включен интернет в плана, колко мегабайта на месец имаш ако е включен такъв план, а ако ли не - по колко пари плащаш на мегабайт, че има планове дето за две-три страници ще ти "изкъртят зъбите" после.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от оператора и плана, който ползваш.

Аз съм на М-тел а за плана незнам има ли някъв начин да разбера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от оператора и плана, който ползваш.

Аз съм на М-тел а за плана незнам има ли някъв начин да разбера

Аз какво съм ти написал по-горе? Обади се на оператор и питай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от абонаментния план, на който е картата.

Обади се на оператора и го питай дали имаш включен интернет в плана, колко мегабайта на месец имаш ако е включен такъв план, а ако ли не - по колко пари плащаш на мегабайт, че има планове дето за две-три страници ще ти "изкъртят зъбите" после.

Или евентуално, ако имаш профил в сайта на оператора, там можеш да видиш абонамента, на който си и да провериш колко безплатни минути/МБ имаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма безплатен достъп, без значение мобилен или през кабел....Все някой го плаща този достъп, дори този в зоните на  "безплатното" wireless покритие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от This Is BamBam
      Здравейте ! Скоро ще си взимам нов телефон и разполага с бюджет до 220 лева. Засега съм харесал Huawei Y6 2017 и Alcatel Shine Lite. Кой телефон от двата е по-добрият и предложете някакви други телефони до 220 лева. 
      Благодаря предварително. 
    • от Zikkciwe
      Здравейте , от около два или три месеца имам проблем с телефона ми. Когато си ровя из фейсбук или където и да е било , понякога ми се пуска менюто за рестартиране , самолетни режими , изключване и другите простотии (все едно задържам бутона за пускане , но не го правя ) и така нататък. От онзи ден дори спря да работи самото копче , и се налага да го включвам като използвам USB кабел. Включвам го в компютъра , и чак тогава светва екрана , иначе ако имам късмет веднъж на 1 час да работи копчето. Преди да започне проблемът , копчето се беше извадило и се наложи да го търся из леглото ми. (в крайна сметка го намерих , и го сложих обратно.) Дадох го на един човек да го оправи , първите дни работеше , но вече тотално спря да работи. Въпросът ми е , дали трябва да го занеса обратно в магазина (няма да казвам оператори и такива неща) за да го оправят , защото още е в гаранция , или да си поръчам ново копче и да го залепя някак си да не мърда , понеже самото копче се клати когато се натисне , и може би това е проблемът?
    • от The Piper
      Притежавам телефон Redmi 3S, Miui 9,Android 6.0.1 който е с две сим карти.Искам определен контакт от тел.указател да мога да го избирам и да говоря с него от едната симкарта,а други номера с другата сим карта.В момента когато тръгна да избирам някой от тел.указател ме пита с коя сим карта да го избера.
    • от UserOfKaldata
      Здравейте,преди 3 години си купих телефон Samsung Grand Neо преди няколко месеца играх една стара игра, от която се запознах с 2 момчета, братя.Имаха предложение да ми дават ингейм пари за бууст на друга игра.Съгласих се, но не можех да влизам в акаунта на 1 от момчетата от Гугъл Плей следователно с камерата им показах, секунди по-късно бяха влезли в самия ми телефон и можеха да използват нещата на него.Въпроса ми е какво да правя ? Как да спра достъпа им,не ми е пращано нищо (сайтове,линкове и тн.) казаха ми, че няма да злоупотребяват, и това е било само за да мога да вляза в акаунта за да бууствам, но не се чувствам сигурен, могат да виждат всичко и то без да разбирам.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.