Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Bg_gamer

Безплатен ли е мобилния нет?

Препоръчан отговор

Здравейте , в момента съм с една нова Nokia и си сложих на нея сим-картата, та видях, че влизам в интернет без проблем и се чудя дали се плаща за това или достъпът е безплатен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от оператора и плана, който ползваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от абонаментния план, на който е картата.

Обади се на оператора и го питай дали имаш включен интернет в плана, колко мегабайта на месец имаш ако е включен такъв план, а ако ли не - по колко пари плащаш на мегабайт, че има планове дето за две-три страници ще ти "изкъртят зъбите" после.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм на М-тел а за плана незнам има ли някъв начин да разбера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм на М-тел а за плана незнам има ли някъв начин да разбера

Аз какво съм ти написал по-горе? Обади се на оператор и питай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от абонаментния план, на който е картата.

Обади се на оператора и го питай дали имаш включен интернет в плана, колко мегабайта на месец имаш ако е включен такъв план, а ако ли не - по колко пари плащаш на мегабайт, че има планове дето за две-три страници ще ти "изкъртят зъбите" после.

Или евентуално, ако имаш профил в сайта на оператора, там можеш да видиш абонамента, на който си и да провериш колко безплатни минути/МБ имаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма безплатен достъп, без значение мобилен или през кабел....Все някой го плаща този достъп, дори този в зоните на  "безплатното" wireless покритие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Klin411
      Здравейте имам рутер TP-LINK Archer C2 AC900. Тази сутрин ми светна лампичката за интернета в оранжево и няма интернет... какво означава като светне в оранжево?

• от leonsanchesss
      Здравейте колеги след 4-5 годишна употреба на samsung galaxy s5 дойде време да се сбогувам със него . Въпросът ми е кой от двата посочени бихте избрали и какви са вашите мотиви.Главните цели за които ще се използват са заснемане на снимки и социални мрежи. Други въпроси които ме вълнуват са дали ще ми е достатъчна памет от 64gb и лесно ли ще се адаптирам към iOS ако съответно избера iphone 8.
    • от Soviet Soldier
      Здравейте!
      Днес за първи път получих следното съобщение относно активиране на защитата на литиево-полимерната батерия на моя телефон. Стори ми се странно, защото се активира при сравнително висока температура (11-12 градуса) по време на зареждане. 

Реших да прочета някой ред относно батерията на устройството и намерих следната информация: 

Та искам да попитам, тази защита нормално ли е да се активира при толкова висока температура? В крайна сметка 11 градуса не са нищо, на фона на условията, в които би трябвало да функционират тези устройства в далеч по-студени части на света. Ползвал съм други устройства на далеч по-ниски температури от тази, без абсолютно никакви проблеми, та ми с стори странно активирането на този вид защита. Възможно ли е да се е активирала поради софтуерен или хардуерен проблем, или е напълно нормално? 
    • от Ivailo Mihalev
      Здравейте! 
      От известно време имам проблем със зареждането на определени страници в интернет.Винаги ми излиза ''няма достъп до интернет'' а реално имам интернет. Имам втори компютър който е на същия интернет и при него няма никакъв проблем със зареждането на определени страници.Реших че имам някакъв вирус и сканирах с Malwarebytes Premium и той откри няколко заплахи след което ги изтрих но нямаше резултат.Долу-горе 50% от страниците не ми ги отваря.

Поздрави!

• от Ramiram
      Здравейте. Казвам се Рамин и имам един въпрос.
      Имам телефон Nokia с Windows 8.1 и наскоро случайно деинсталирах някои приложения от телефона. Опитах се да ги изтегля от Windows Store, но за съжаление те вече не са достъпни за моя тип телефон. Бихте ли ми казали как мога да изтегля тези приложения и откъде?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.