Bg_gamer

Как да си изтегля песен на телефона с USB кабел

9 мнения в тази тема

Чудя се ако някой може да ми обясни подробно как да си изтегля песен на телефона с USB кабел. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам как се изтегля песен посредством юсб кабела на телефона, но можеш да трансферираш файлове (в това число музика)  от компютъра към телефона и обратно! За целта правиш връзка м/у двете устройства посредством юсб кабел (bluetooth) и действаш.

Може би се чудиш как точно да го направиш или...?

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам как се изтегля песен посредством юсб кабела на телефона, но можеш да трансферираш файлове (в това число музика)  от компютъра към телефона и обратно! За целта правиш връзка м/у двете устройства посредством юсб кабел (bluetooth) и действаш.

Може би се чудиш как точно да го направиш или...?

да чудех се как точно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кажи все пак какъв ти е телефона?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кажи все пак какъв ти е телефона?

Nokia Navigator 6710

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Свалете и инсталирайте Nokia Connectivity USB Driver, има го на официалната страница на Nokia. След като приключите свържете телефона посредством USB кабелът към компютъра, изчакайте Windows-а да го разпознае и в телефонът ще Ви се покаже меню от което избирате "Mass storage". След това ще Ви се отвори прозорец с паметта на телефона, в който можете да трансферирате файлове м/у устройствата. Ако все пак имате някакъв проблем (малко вероятно), моля използвайте Nokia PC Suite, която също я има на офиц. страница.

3 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бихте ли дали 

Свалете и инсталирайте Nokia Connectivity USB Driver, има го на официалната страница на Nokia. След като приключите свържете телефона посредством USB кабелът към компютъра, изчакайте Windows-а да го разпознае и в телефонът ще Ви се покаже меню от което избирате "Mass storage". След това ще Ви се отвори прозорец с паметта на телефона, в който можете да трансферирате файлове м/у устройствата. Ако все пак имате някакъв проблем (малко вероятно), моля използвайте Nokia PC Suite, която също я има на офиц. страница.

Бихте ли дали линк тъй като имам затруднение в откриването на първия драйвер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ShamanOwl
        Не се случва за първи път честно казано. Последния път я оправих чрез бавно но пълно форматиране. За жалост този номер вече не минава. Някой съвет как да я оправя или да я отпиша ?
      • от Явор Г.
        Здравейте! Имам нужда от помощ с една флашка. Щом я свържа към лаптопа и изписва директно, че иска да се форматира без да ми дава да отворя самата директория дори. Грешката явно е логическа. Дори да искам да я форматирам не се получава, защото форматирането се прекратява автоматично. Флашката е RAW формат, но като цяло имам доста важна информация на нея и ми се иска да я запазя. Та дали има някакъв начин за оправяне на USB-то без форматиране? (Клиповете в YouTube Не вършат работа в моя случай.)

• от LaMuSz
        Здравейте,

интересува ме дали има програма с която да може на една USB флашка да направиш боотващи едновременно няколко софтуера - пример: Windows 7, Windows 10, Hiren`s Boot и т.н. От самото начало да те пита към кой софтуер искаш да отидеш и тогава да те праща към Setup-а?
      • от Георги Л.
        Здравейте,
        търсих из гугал за решение на проблема но никакъв резултат... вече сигурно от години не е решен този проблем дори смених уиндолса от XP na 7, но нищо
        поставям мишката инсталират се драйвърите работи за кратко и после спира излиза някакъв проблем даже по едно време спира и да свети пробвах с други мишки не е от мишката имам и 'Unknown Device' (Мен все пак ме съмнява тъй като е във USB контролери)  но той не е в категорята на мишката в Device Manager , и даже честно казано самата мишка не ми излиза там доста рядко я виждам и то с '! някакви идеи как да оправим този проблем вече мишките с PS/2 са наизчезване.
        Да добавия, че и флашка като слагам в компа не я отваря веднага трябва да ресна компютъра поне това забелязах.
        P.S. - Мишката не е някаква от сложните които са със диск или какви ли не от 10 лв е (даже не е от 10 а 3,50 но знам,че тия от 10 лв не са толкова сложни)

• от Soviet Soldier
        Здравейте! От 2013 ползвам Windows phone (Lumia 520) ,и като цяло бях доволен. Не възнамерявах да го сменям ,защото напълно удовлетворяваше моите потребности. Това е един от телефоните ,които не получиха актуализация до Windows 10 и може би повече от година не съм получавал ,каквито и да е било актуализации по ОС. На скоро получих съобщение от Месенджър ,че версията ,която ползвам (от 2014) вече не се поддържа и ми пращат линк за да изтегля актуализации. 1-во пуснах телефонът да си потърси сам ,но не откри такива. След това деинсталирах и инсталирах на ново Месенджър ,но безрезултатно. 

Искам да запитам имате ли представа ,дали това недоразумение ще бъде поправено и ще излезе все пак актуална версия на месенджър за Windows Phone 8.1 ,или това е поредния трик за да ни накарат ,да купуваме излишни нови телефони? 
        На мен ми се струва ,че скоро няма да останат от масовите приложения работещи на Windows Phone 8.1 и за това обмислям да закупя нов ,но този път едва ли ще е Windows Phone. 

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение