Bg_gamer

Как да си изтегля песен на телефона с USB кабел

9 мнения в тази тема

Чудя се ако някой може да ми обясни подробно как да си изтегля песен на телефона с USB кабел. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам как се изтегля песен посредством юсб кабела на телефона, но можеш да трансферираш файлове (в това число музика)  от компютъра към телефона и обратно! За целта правиш връзка м/у двете устройства посредством юсб кабел (bluetooth) и действаш.

Може би се чудиш как точно да го направиш или...?

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам как се изтегля песен посредством юсб кабела на телефона, но можеш да трансферираш файлове (в това число музика)  от компютъра към телефона и обратно! За целта правиш връзка м/у двете устройства посредством юсб кабел (bluetooth) и действаш.

Може би се чудиш как точно да го направиш или...?

да чудех се как точно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кажи все пак какъв ти е телефона?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кажи все пак какъв ти е телефона?

Nokia Navigator 6710

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Свалете и инсталирайте Nokia Connectivity USB Driver, има го на официалната страница на Nokia. След като приключите свържете телефона посредством USB кабелът към компютъра, изчакайте Windows-а да го разпознае и в телефонът ще Ви се покаже меню от което избирате "Mass storage". След това ще Ви се отвори прозорец с паметта на телефона, в който можете да трансферирате файлове м/у устройствата. Ако все пак имате някакъв проблем (малко вероятно), моля използвайте Nokia PC Suite, която също я има на офиц. страница.

3 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бихте ли дали 

Свалете и инсталирайте Nokia Connectivity USB Driver, има го на официалната страница на Nokia. След като приключите свържете телефона посредством USB кабелът към компютъра, изчакайте Windows-а да го разпознае и в телефонът ще Ви се покаже меню от което избирате "Mass storage". След това ще Ви се отвори прозорец с паметта на телефона, в който можете да трансферирате файлове м/у устройствата. Ако все пак имате някакъв проблем (малко вероятно), моля използвайте Nokia PC Suite, която също я има на офиц. страница.

Бихте ли дали линк тъй като имам затруднение в откриването на първия драйвер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от moskvichpich 2
        Добър ден. Имам проблем с лаптопа (TOSHIBA Satellite C660-1K9), който ако има значение е преинсталиран преди около два месеца и е със Windows седмица. Миналия ден свалях снимки от фотоапарата (SONY DSC-W710). Извадих му картата памет (Кingston SDHC 8GB) и я сложих в слота на лаптопа и нямаше проблем. Вчера пробвах и не реагираше, но си казах, че ще опитам на следващия ден. Днес ми излезе надпис за актуализация, лаптопа си се рестартира и така. Опитах, не става, нито със кабел нито от картата. Четох по чужди форуми, влизах в Device Manager, деинсталирах драйвери, рестартирах и нищо. Лаптопа си дейтва все едно нищо не включено. Като ключа апарата със кабел, си светва една оранжева индикация, че се зарежда и според мен не е от кабела, но не знам. Благодаря предварително.
      • от Georgi Monov
        Здравейте.Имах уйндоус 10 на латопа, но нещо много взе да ми забива и си инсталирах  7цата,но се появи проблем.Инсталирах драйвърите,за които се сетих, свалих си и 1-2 прорами,които автоматично проверяват и свалят драйвъри и уш всичко нужно е инсталирано,но не ми разпознава нищо сложено в usb-тата. Нито външния хард диск,нито мишката, нито флашката кавото и да сложа нищо не става все едно  няма нищо в усб-то.В девайс мениджъра ми излизат с жълта удивителна уш търси  само да им инсталира драйвъри,но накрая изписва "unsecesfull installedl" и нищо не инсталира.Другия ми проблем е,че камерата не миразпознава.В сайта на пройзводителя няма драйвър за камерата. Някой да знае как мога да го оправя? Още един проблем се появи - субтитрите излизат на маймуница.
        Лаптопа е hp d054su
      • от Боби Акулата
        Да кажем ,че притежавате офис и вие не желаете вашите служители да ползват usb портовете (буксите ) на всеки един компютър , въпросът е как да направим така ,че портовете да бъдат спрени,изключени,блокирани или напълно нефункциониращи ? На кратко казано - мушкам флашката и не се случва нищо Защита от злонамерени хора   Благодаря !
      • от Roki_03
        Проблем с BOOT от USB
        Имам проблем с boot от usb.
        Като поставя флашката и наглася bios-а да boot-ва от usb,save-ам и рестартирам ми излиза този надпис
        "a disk read error occurred press ctrl+alt+del to restart"
        Какво да правя?
        Моля помогнете!!!
        Благодаря предварително!!!
      • от Niksanae
        Здравейте!

Имам мини проектор ТУК! който искам да свържа със Смарт-телефона си чрез MHL Micro USB преходник но нищо не се получава ?!
        Свързах и Data Cabel от UBS-то на проектора към MHL преходника но не се покзва никаква картина на проектора?
        Опитах като инсталирах софтуер за телефона но нищо отново..
        Смарт-телефона е Kingzone K1 Turbo с Android 4.4.2
        Разгледах доста варянти и видеа но не открих нещо съществено ..
        Моля даите малко акъл как да го подкарам?!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение