Bg_gamer

Как да си изтегля песен на телефона с USB кабел

9 мнения в тази тема

Чудя се ако някой може да ми обясни подробно как да си изтегля песен на телефона с USB кабел. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам как се изтегля песен посредством юсб кабела на телефона, но можеш да трансферираш файлове (в това число музика)  от компютъра към телефона и обратно! За целта правиш връзка м/у двете устройства посредством юсб кабел (bluetooth) и действаш.

Може би се чудиш как точно да го направиш или...?

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам как се изтегля песен посредством юсб кабела на телефона, но можеш да трансферираш файлове (в това число музика)  от компютъра към телефона и обратно! За целта правиш връзка м/у двете устройства посредством юсб кабел (bluetooth) и действаш.

Може би се чудиш как точно да го направиш или...?

да чудех се как точно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кажи все пак какъв ти е телефона?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кажи все пак какъв ти е телефона?

Nokia Navigator 6710

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Свалете и инсталирайте Nokia Connectivity USB Driver, има го на официалната страница на Nokia. След като приключите свържете телефона посредством USB кабелът към компютъра, изчакайте Windows-а да го разпознае и в телефонът ще Ви се покаже меню от което избирате "Mass storage". След това ще Ви се отвори прозорец с паметта на телефона, в който можете да трансферирате файлове м/у устройствата. Ако все пак имате някакъв проблем (малко вероятно), моля използвайте Nokia PC Suite, която също я има на офиц. страница.

3 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бихте ли дали 

Свалете и инсталирайте Nokia Connectivity USB Driver, има го на официалната страница на Nokia. След като приключите свържете телефона посредством USB кабелът към компютъра, изчакайте Windows-а да го разпознае и в телефонът ще Ви се покаже меню от което избирате "Mass storage". След това ще Ви се отвори прозорец с паметта на телефона, в който можете да трансферирате файлове м/у устройствата. Ако все пак имате някакъв проблем (малко вероятно), моля използвайте Nokia PC Suite, която също я има на офиц. страница.

Бихте ли дали линк тъй като имам затруднение в откриването на първия драйвер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от jrec
        Здравейте. Закупих си Solid State Drive (SSD) Kingston SSDNow UV400, 240GB, 2.5", SATA III с цел резервна памет. Вкарах го във кутия за външен хард диск 2.5'' с USB - 3. След това го включих през USB към компютъра си, но на експлоръра диска не се вижда. Иначе в "Устройства и принтери" се вижда, инсталирах помощен софтуер на Kingston - "Kingston manager", той също го вижда като втори диск. Какво трябва да направя за да се покаже на експлоръра и да започна да го използвам за резервна външна памет? OS ми е Windows 10 pro.
        Благодаря предварително за евентуална помощ.
        Намерих сам работещо решение: https://www.kingston.com/us/support/technical/products?model=suv400s3
        Сега проблемът ми е как да повиша скоростта на трансфер. В Гугъл намерих препоръка за промяна на BIOS от режим IDE в режим AHCI. Лошото е, че не намирам вариант като влезна в BIOS как да стане. Дъното ми е Gigabyte GA-MA69VM-S2.
      • от Invocation
        Така да си кажа болката, преди 3-4 месеца ми донесоха един Dell лаптоп (не помня модела) и човека искаше да му инсталирам windows 7, само че след инсталирането не може да открие драйвъри нито за wi-fi нито за USB, флашка не чете, USB мишка не чете. Сложих му windows 10 и всичко тръгна. Сега има при мен 6 лаптопа чисто нови Lenovo ideapad 110, ситуацията е аналогична. Стигам до извода, че по някакъв начин ги заключват само за win10, просто не виждам друго обяснение как технология като USB която е на 20 години и работи още от времето на XP изведнъж на новите лаптопи не приема нищо освен win10.  Въпроса ми е някой сблъсквал ли се е с подобни проблеми и има ли решение да се инсталира win7 на нов лаптоп?
      • от Бирджан Р.
        Здравейте! Днес си купих преносимо зарядно power bank 2600mah. Нямаше грам заряд в него за това го вързах към адаптер от телефон да се зарежда. Оставих го в 12:00 до момента 19:59 , не спира да се зарежда. Пресветва постоянно в червено.Като го изкарам и го включа към който и да е телефон .. не зарежда изобщо.. Идеи? 
      • от Bbt_sm
        Зфравейте. Искам да забраня да се използват флашки. За целта влязох в регистрите  "HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\ Services\USBSTOR\Start"  и промених стойността на 4-disable. Но когато сложа флашка, която никога не е слагана досега, стойността се връща на 3 и флашката се вижда. Как да се справя с този проблем?
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение