Премини към съдържанието
Bg_gamer

Как да си изтегля песен на телефона с USB кабел

Препоръчан отговор

Bg_gamer    6

Чудя се ако някой може да ми обясни подробно как да си изтегля песен на телефона с USB кабел. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

iBonev    218

Не знам как се изтегля песен посредством юсб кабела на телефона, но можеш да трансферираш файлове (в това число музика)  от компютъра към телефона и обратно! За целта правиш връзка м/у двете устройства посредством юсб кабел (bluetooth) и действаш.

Може би се чудиш как точно да го направиш или...?

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Bg_gamer    6

Не знам как се изтегля песен посредством юсб кабела на телефона, но можеш да трансферираш файлове (в това число музика)  от компютъра към телефона и обратно! За целта правиш връзка м/у двете устройства посредством юсб кабел (bluetooth) и действаш.

Може би се чудиш как точно да го направиш или...?

да чудех се как точно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    iBonev    218

Свалете и инсталирайте Nokia Connectivity USB Driver, има го на официалната страница на Nokia. След като приключите свържете телефона посредством USB кабелът към компютъра, изчакайте Windows-а да го разпознае и в телефонът ще Ви се покаже меню от което избирате "Mass storage". След това ще Ви се отвори прозорец с паметта на телефона, в който можете да трансферирате файлове м/у устройствата. Ако все пак имате някакъв проблем (малко вероятно), моля използвайте Nokia PC Suite, която също я има на офиц. страница.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Bg_gamer    6

Бихте ли дали 

Свалете и инсталирайте Nokia Connectivity USB Driver, има го на официалната страница на Nokia. След като приключите свържете телефона посредством USB кабелът към компютъра, изчакайте Windows-а да го разпознае и в телефонът ще Ви се покаже меню от което избирате "Mass storage". След това ще Ви се отвори прозорец с паметта на телефона, в който можете да трансферирате файлове м/у устройствата. Ако все пак имате някакъв проблем (малко вероятно), моля използвайте Nokia PC Suite, която също я има на офиц. страница.

Бихте ли дали линк тъй като имам затруднение в откриването на първия драйвер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от StefanoV08
        Здравейте, незнам дали тук е правилното място за тази тема, но преинсталирах драйверите на УСБто и сега не разпознава нищо, само мишката и клавиятурата, но тях ги активирах от БИОСа. В Device Manager излиза това 

П.С. Върнах фабричните настройки на биоса чрез джъмпера на дъното и незнам дали от там може да идва проблема 
      • от ShamanOwl
        Имам 5mb System update, който след като се изтегли казва, че телефонът трябва да се рестартира за да започне инсталацията на ъпдейта. Дотук добре. Десет секунди след началото на инсталацията изписва "error" показва логото на Андроид как лежи и от него тече кръв. Рових адски много в интернет, много хора имат моя проблем, но никой няма решение.
      • от hudyr

WinSetupFromUSB е програма за създаване на зареждащи/многозарядни(bootable/multiboot) флашки/твърди дискове.
        Работи с голям брой windows и linux дистрибуции.
        Може да създава инсталационна медия с FAT32 файлова система, като разделя по-големите(4GB+) файлове на части - запазва се съвместимостта с UEFI.
        Официален сайт | Изтегляне | Поддържани дистрибуции | Често задавани въпроси | Уроци
      • от Ж. Ж.
        Здравейте преди няколко дни си закупих Nokia Lumia 800 проблема е че не мога да го свържа със компютъра пробвах с много програми и драйвъри пробвах със Windows phone app , Nokia Suite нищо не помага моля ако сте се сблъсквали с подобен проблем помогнете.
      • от StefanoV08
        Здравейте, имам проблем със USB флашки. Пробвах със много флашки и резултата е един и същи. Компютърът ми е със 4xUSB 3.0 отзад и 1xUSB 3.0 отпред, останалите са USB 2.0. Където и да включа флашката не иска да качва файлове (музика, филми и т.н.) със повече от 5 MB/s. Първоначално мислех, че това е нормално, но след като пробвах с един лаптоп видях, че разликата е огромна от сорта на 10 MB/s. 
        Параметрите на компютъра са:
        Intel Core i5 - 6500
        Ram 8 Gb
        GEFORCE GTX960 2gb ddr5
        Asrock B150 PRO4/D3 
        П.С. Дори със кабел към смартфон прехвърля по същия начин.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.