Bg_gamer

Как да си изтегля песен на телефона с USB кабел

9 мнения в тази тема

Чудя се ако някой може да ми обясни подробно как да си изтегля песен на телефона с USB кабел. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам как се изтегля песен посредством юсб кабела на телефона, но можеш да трансферираш файлове (в това число музика)  от компютъра към телефона и обратно! За целта правиш връзка м/у двете устройства посредством юсб кабел (bluetooth) и действаш.

Може би се чудиш как точно да го направиш или...?

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам как се изтегля песен посредством юсб кабела на телефона, но можеш да трансферираш файлове (в това число музика)  от компютъра към телефона и обратно! За целта правиш връзка м/у двете устройства посредством юсб кабел (bluetooth) и действаш.

Може би се чудиш как точно да го направиш или...?

да чудех се как точно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кажи все пак какъв ти е телефона?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кажи все пак какъв ти е телефона?

Nokia Navigator 6710

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Свалете и инсталирайте Nokia Connectivity USB Driver, има го на официалната страница на Nokia. След като приключите свържете телефона посредством USB кабелът към компютъра, изчакайте Windows-а да го разпознае и в телефонът ще Ви се покаже меню от което избирате "Mass storage". След това ще Ви се отвори прозорец с паметта на телефона, в който можете да трансферирате файлове м/у устройствата. Ако все пак имате някакъв проблем (малко вероятно), моля използвайте Nokia PC Suite, която също я има на офиц. страница.

3 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бихте ли дали 

Свалете и инсталирайте Nokia Connectivity USB Driver, има го на официалната страница на Nokia. След като приключите свържете телефона посредством USB кабелът към компютъра, изчакайте Windows-а да го разпознае и в телефонът ще Ви се покаже меню от което избирате "Mass storage". След това ще Ви се отвори прозорец с паметта на телефона, в който можете да трансферирате файлове м/у устройствата. Ако все пак имате някакъв проблем (малко вероятно), моля използвайте Nokia PC Suite, която също я има на офиц. страница.

Бихте ли дали линк тъй като имам затруднение в откриването на първия драйвер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Novakat
        Здравейте! Искам да попитам дали случайно някой не знае или не познава някой, който би могъл да оправи такъв стар тел? Носих го в най-близкия сервиз и човека каза, че му е изгорял процесора и е доста трудно да се оправи(според мен имаше предвид, че е много сръткаво да се оправи и не му се занимаваше). Или, ако би могло някак си всичко от тела да се прехвърли на друг 1:1 пак би било добре. Sony ericsson k610i е gsm-a. Бих бил много благодарен на някой, ако може да помогне! 
      • от callpchelp
        Nokia 6303 - в добро състояние, козметични забележки, батерията държи около 8-9 дни. Давам го с батерия и зарядно в комплект.
      • от WindyFoxBGR
        Имам един малък проблем с живата флашка на която имам Кали Линукс. Буутвам флашката, работи правилно, но щом изключа компютъра и буутна отново флашката го има само линукса, без файловете които съм създал, свалил и т.н. Някой да знае решение? Всички отговори са приети!
      • от Johny_Knoxvile
        Здравейте,
        лаптопчето е малко старо,но върши работа,поне вършеше докато не се напълни с боклуци и уиндоуса се скапа.
        Модела е ASUS K50IJ,има я опцията в BIOS за бутване от USB,eстествено е и  зададено като приоритет да е първо и до тук.
        Използвах няколко флашки,няколко Windows 7 копия,пробвах във всичките USB-портове,не иска и не иска да се стартира от флашката .На настолното PC всеки запис тръгва от раз,на лаптопа не.Може ли някой да помогне?
      • от Bbt_sm
        Здравейте! Изтрих файл от флашката си. Някой може ли да ми каже мога ли и как да възстановя изтрит файл от флашка?
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение