Bg_gamer

Как да си изтегля песен на телефона с USB кабел

9 мнения в тази тема

Чудя се ако някой може да ми обясни подробно как да си изтегля песен на телефона с USB кабел. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам как се изтегля песен посредством юсб кабела на телефона, но можеш да трансферираш файлове (в това число музика)  от компютъра към телефона и обратно! За целта правиш връзка м/у двете устройства посредством юсб кабел (bluetooth) и действаш.

Може би се чудиш как точно да го направиш или...?

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам как се изтегля песен посредством юсб кабела на телефона, но можеш да трансферираш файлове (в това число музика)  от компютъра към телефона и обратно! За целта правиш връзка м/у двете устройства посредством юсб кабел (bluetooth) и действаш.

Може би се чудиш как точно да го направиш или...?

да чудех се как точно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кажи все пак какъв ти е телефона?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кажи все пак какъв ти е телефона?

Nokia Navigator 6710

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Свалете и инсталирайте Nokia Connectivity USB Driver, има го на официалната страница на Nokia. След като приключите свържете телефона посредством USB кабелът към компютъра, изчакайте Windows-а да го разпознае и в телефонът ще Ви се покаже меню от което избирате "Mass storage". След това ще Ви се отвори прозорец с паметта на телефона, в който можете да трансферирате файлове м/у устройствата. Ако все пак имате някакъв проблем (малко вероятно), моля използвайте Nokia PC Suite, която също я има на офиц. страница.

3 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бихте ли дали 

Свалете и инсталирайте Nokia Connectivity USB Driver, има го на официалната страница на Nokia. След като приключите свържете телефона посредством USB кабелът към компютъра, изчакайте Windows-а да го разпознае и в телефонът ще Ви се покаже меню от което избирате "Mass storage". След това ще Ви се отвори прозорец с паметта на телефона, в който можете да трансферирате файлове м/у устройствата. Ако все пак имате някакъв проблем (малко вероятно), моля използвайте Nokia PC Suite, която също я има на офиц. страница.

Бихте ли дали линк тъй като имам затруднение в откриването на първия драйвер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Подобни теми

• от moskvichpich 2
        Добър ден. Имам проблем с лаптопа (TOSHIBA Satellite C660-1K9), който ако има значение е преинсталиран преди около два месеца и е със Windows седмица. Миналия ден свалях снимки от фотоапарата (SONY DSC-W710). Извадих му картата памет (Кingston SDHC 8GB) и я сложих в слота на лаптопа и нямаше проблем. Вчера пробвах и не реагираше, но си казах, че ще опитам на следващия ден. Днес ми излезе надпис за актуализация, лаптопа си се рестартира и така. Опитах, не става, нито със кабел нито от картата. Четох по чужди форуми, влизах в Device Manager, деинсталирах драйвери, рестартирах и нищо. Лаптопа си дейтва все едно нищо не включено. Като ключа апарата със кабел, си светва една оранжева индикация, че се зарежда и според мен не е от кабела, но не знам. Благодаря предварително.
      • от Georgi Monov
        Здравейте.Имах уйндоус 10 на латопа, но нещо много взе да ми забива и си инсталирах  7цата,но се появи проблем.Инсталирах драйвърите,за които се сетих, свалих си и 1-2 прорами,които автоматично проверяват и свалят драйвъри и уш всичко нужно е инсталирано,но не ми разпознава нищо сложено в usb-тата. Нито външния хард диск,нито мишката, нито флашката кавото и да сложа нищо не става все едно  няма нищо в усб-то.В девайс мениджъра ми излизат с жълта удивителна уш търси  само да им инсталира драйвъри,но накрая изписва "unsecesfull installedl" и нищо не инсталира.Другия ми проблем е,че камерата не миразпознава.В сайта на пройзводителя няма драйвър за камерата. Някой да знае как мога да го оправя? Още един проблем се появи - субтитрите излизат на маймуница.
        Лаптопа е hp d054su
      • от Боби Акулата
        Да кажем ,че притежавате офис и вие не желаете вашите служители да ползват usb портовете (буксите ) на всеки един компютър , въпросът е как да направим така ,че портовете да бъдат спрени,изключени,блокирани или напълно нефункциониращи ? На кратко казано - мушкам флашката и не се случва нищо Защита от злонамерени хора   Благодаря !
      • от Roki_03
        Проблем с BOOT от USB
        Имам проблем с boot от usb.
        Като поставя флашката и наглася bios-а да boot-ва от usb,save-ам и рестартирам ми излиза този надпис
        "a disk read error occurred press ctrl+alt+del to restart"
        Какво да правя?
        Моля помогнете!!!
        Благодаря предварително!!!
      • от Niksanae
        Здравейте!

Имам мини проектор ТУК! който искам да свържа със Смарт-телефона си чрез MHL Micro USB преходник но нищо не се получава ?!
        Свързах и Data Cabel от UBS-то на проектора към MHL преходника но не се покзва никаква картина на проектора?
        Опитах като инсталирах софтуер за телефона но нищо отново..
        Смарт-телефона е Kingzone K1 Turbo с Android 4.4.2
        Разгледах доста варянти и видеа но не открих нещо съществено ..
        Моля даите малко акъл как да го подкарам?!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение