Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

аз лично мисля , че веднаж щом вече сте започнали да пишете в гугъл как да оптимизираме саита си за гуугъл т.е. как да излъжа гуугъл роботите вече следят всичко което предприемате такаче вс е на вятара

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е, но ако оптимизацията ти е според правилата  на Гугъл, т.е. БЯЛА ОПТИМИЗАЦИЯ, по тази логика, може даже да си им симпатичен.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз лично мисля , че веднаж щом вече сте започнали да пишете в гугъл как да оптимизираме саита си за гуугъл т.е. как да излъжа гуугъл роботите вече следят всичко което предприемате такаче вс е на вятара

Аз мисля, че и да те видят, ще им е невъзможно да разшифроват, това което си написал в коментара си :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това няма как да стане, липсва всякаква логика. Ако твърдението ти е вярно, значи всчики фирми, които се занимават със SEO трябва да са фалирали, а очевидно не е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за лъгане да възможно е но идеята е да се правиш повече маркетинг от колкото сео. Пример ходиш по форуми и обясняваш за това което разбираш, слагаш линк към това което питат хората.

ГГ може да разбере коя тема ти си сложил, най лесно с ГГ аналитик. Отиваш в някой сайт правиш нова публикация и той ти вижда IP. вида че твоето IP е първото което вижда темата, а ако отидеш да си я видиш още няколко пъти вече става ясно,Ако в нея имаш линк към твоя сайт и така направиш със 50 той да не е балама  :) 

Някой се питат ми защо тагава ги оставя да правят СЕО - защото кой сайт да сложи по нагоре, този дето нищо не прави или този дето поне ходи да пиши нещо, за което се иска време, внимание и дори смелост, някой да не те нахрани

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много параноя ви гони бе хора. По-спокойно го давайте, не го мислете google за толкова зъл и че иска да ви съсипе на всички сайтовете ако пуснете тук там по някой линк.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много параноя ви гони бе хора. По-спокойно го давайте, не го мислете google за толкова зъл и че иска да ви съсипе на всички сайтовете ако пуснете тук там по някой линк.

там е въпроса че понякога много зависи къде ще е линка  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

там е въпроса че понякога много зависи къде ще е линка  :)

То това е в основата на всичко от къде са ти линковете ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.