Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся ги от 1 час и не мога да ги намера. OC Win 7 64bit  10x

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е,което открих аз-  http://www.toshiba.bg/innovation/jsp/supportMyProduct.do?LNG=26&service=SE

п.п.Хм,сега виждам,че линкът води само до търсачката в сайта.Моля,въведете серията и видът на лаптопа след това.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тук са драйверите: 

Satellite C50-A-11F - Drivers/

Не ми даде да дам точен линк, но ето така става:

Публикувано изображение

Съответно на следващата страница, ще трябва да изберете вашата операционна система. 

Успех! 

Редактирано от Masterplay (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под лаптопа трябва да имаш сериен номер, въвеждаш го в страниците, които ти дадоха колегите и ще излязат драйвърите за модела ти. Другия вариант е да напишеш пълното име, както си го направил тук, пак в същите страници.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под лаптопа трябва да имаш сериен номер, въвеждаш го в страниците, които ти дадоха колегите и ще излязат драйвърите за модела ти. Другия вариант е да напишеш пълното име, както си го направил тук, пак в същите страници.

Благодарско, сега ще упътя приятелчето да ми даде серийния номер и ще ги намера :)

Ето тук са драйверите: 

Satellite C50-A-11F - Drivers/

Не ми даде да дам точен линк, но ето така става:

Публикувано изображение

Съответно на следващата страница, ще трябва да изберете вашата операционна система. 

Успех! 

Вече ги дърпам :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни с програма като AIDA или Speccy ,дали Wireless-a  е на  Realtek,intel или Atheros

Драйверите за вграденото и външното видео може да ги теглиш от сайта на интел,нвидиа

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни с програма като AIDA или Speccy ,дали Wireless-a  е на  Realtek,intel или Atheros

Драйверите за вграденото и външното видео може да ги теглиш от сайта на интел,нвидиа

То видеото е лесно. А не се сетих да погледна под лаптопа дали има сериен номер. Та сега ги дръпнах утре ще ги инсталирам, че не е при мен лаптопа и ще кача и AIda да видя wireless-a :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.