Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, приятели от предишната ми тема може да знаете, че съм решил да копувам С3, но не ми се дават толкова пари.Отказах се да го копувам от ebay макар че излиза евтино.Въпросът ми е кога и с колко горе/долу ще падне цената на телефона според вас :)? чакам отговори :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

750лв. е и мисля да почакам докато падне на 600-650.Ако го има в някой сайт за 650 може ли линк ? Какво му е на заглавието ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш късмет. Струва 589 лв. :D

http://shtepsel.bg/samsung-galaxy-s-3/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много :).Помогна ми доста а интересува ме само истинския ли телефон си е защото вече се прецаках с един от гръцки сайт и ме е страх да поръчам отново.Имам предвит това оригиналът ли е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм поръчвал, но спрямо отзивите мисля, че сайта е надежден. Може да ги питаш все пак, ако им нямаш доверие и като си го купиш да почерпиш :D

Редактирано от Caster (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чувал съм много лоши отзиви за С3... бил пълен с бъговем, по добре вземи С2 или С3 мини

Чувал си, но ... това е малко странно. Ще може ли един линк към тези бъгове, за които споменахте?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.