Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
blajkoi

Отваряне на порт на рутер ТP-Link TL-WR720N

Препоръчан отговор

Здравейте, имам следният проблем: искам да си отворя порт 3389 на рутер ТP-Link TL-WR720N но не се получава :( сега забелязах една от опциите Remote Management  и там е въведен 80 порт. Там ли трябва да направя промяната или ако някой знае да ми помогне?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, порт 3389 по подразбиране се полазва за remote desktop, предполагам това се опитваш да направиш. Това, което си посочил Remote Management се отнася за друго нещо. Какво не се получава? Може ли малко повече разяснения около казуса ти? Каква е целта?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти линк с емулатор макар, че не виждам кое не става. Ако все пак не може да пренасочиш определен порт може да направиш и DMZ към вътрешното си IP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както е отбелязал exwol, Remote Management и remote desktop са различни неща. Първото се отнася за отдалечен достъп до рутера. Ти какво искаш да управляваш отдалечено, рутера или компютъра?  Ако е рутера трябва да зададеш от кое IP или диапазон от такива искаш да го достъпваш като евентуално смениш порт 80 с друг защото програми, като скайп или тим вюър може вече да са го заели. Ако е второто трябва да отидеш в менюто "Forwarding" и да зададеш вътрешното IP на компютъра и порта, който си споменал, за да имаш отдалечен достъп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това което искам е да влизам в моето PC от работата. Проблема е че правя уж всичко както трябва но резултата е никакъв дава ми че този порт е затворен :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това което искам е да влизам в моето PC от работата. Проблема е че правя уж всичко както трябва но резултата е никакъв дава ми че този порт е затворен :(

1. Какво не ви хареса в раздела за Рутери?

2. Погледнахте ли поста на Емо Костов и емулатора, който ви е предложил

3. Търсете NAT/port redirect/port forward

4. Настройте локалния си ИП адрес статичен

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.