Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Windo

Преинсталация и смяна на ос?

Препоръчан отговор

Здравейте , на скоро ми подариха лумия 800!  Има една стара поговорка: "На харизан кон зъбите не се гледат"  то това хубаво , но май  моя кон ще трябва да отиде на "зъболекар"!  По начало се сблъсках  с няколко проблема  1. не мога да задада мелодия за звънене която  на мен ми е кеф, а трябва да  избирам такава, която да е с ограничение до 40 секунди или да си изтегля от  магазина. (е такава глупос до сега не бях виждал)  2.  по смъртно не ня мога да разбера дали съм или не съм излязъл от някое приложение/игроа. това  го разбирам при повторно влизане  да речем в игри, и без да съм му задал каквото и да  е ме вкарва в последната грана. 3 по не знайно каква причина ми се показват  приятелите от ФБ в телефонният указател. 4. писането на смс прилича чат.  И още и още и още ,  общо  взето  каквотое уиндолс не ми го хвали... Хубаво реших да се по разровия из  нещата в телефона  свързан с компютъра с usb  пореден проблем изобщо нищо не излиза (с линукс магея съм) явно  двете компании  не се харесват.  Та в крайна  сметка  въпроса ми е как мога да си преинсталирам телефрона и да му сложа андройд ?  За  целта  нужно ли е да кача уиндолс на компютъра за да деинсталирам  уинъдолса на телефона и да му кача линукс (андройд) след което да кача  на компютъра линукс ?  Понеже това ми се струва малко прекалено дълго  да питам дали има някаква тънкос и шмекерия ?  Благодаря за отделеното време и внимание!

Редактирано от Windo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До сега ползвал ли си Android, защото от въпросите ти подозирам, че и Android няма да ти хареса... Явно чисто и просто трябва да отделиш малко време, за да се запознаеш с особеностите на операционната система с която идва телефона. И да може да се сложи Android, представям си в каква смешка ще се превърне този телефон. Android, като всяка друга ОС, прави проблеми дори на устройствата, за които е предназначен, та защо си мислиш, че като му сложиш Android (дори да е възможно), ще можеш да си ползваш телефона нормално?... Съвета ми е, да не се занимаваш с глупости, а след като телефона не ти харесва, продай го и си купи друг, този път с Android.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено нищо лично, но си готов да започнеш да качваш друга ОС на телефон, без да я познаваш как работи, а не си готов да понаучиш как се работи си Windows Mobile. Освен това ако не ти харесва този телефон, продай го.

Може да има и някакъв софтуерен проблем. Занеси го в сервиз да му направят диагностика и ако се наложи да му преинсталират Windwos.Имам няколко познати с този модел, не съм чул да се оплакват, даже напротив много си харесват телефоните.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не ти показва приятелите от FB в оказателя (ако е като на WP8), влез в настройките му после Filter my contact list и от там избираш само Hotmail.

SMS-ите излизат като чат и на android и на iOs

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирваш програма windows phone за да свържеш телефона с компютъра.

Влачиш музиката в папка ringtones и ще звъни което ти си сложил там.

Иска си учене и ще видиш, че новата ос не е чак толкова сложна.

За да затвориш приложението се излиза с крачка на зад. И мен ме шашкаше така след затваряне на навигацията. Не можех да я накарам да млъкне, все приказваше в джоба ми. :mad:

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на мен ринг тоновете ми ги оправиха тук, сега ми звани както си искам. На нокия андроид ми се струва смешно, както казаха, ако не ти харесва продай го и си вземи самсунг или ей ти си с Андроид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.