Премини към съдържанието
zuzozbd

оверклок на AMD brazos dual core c60 на лаптоп ASUS

Препоръчан отговор

Здравейте , имам лаптоп asus X401U с процесор AMD brazos dual core c60 - 1GHz  , с windows 7 съм и много е бавен. Искам да попитам как да оверклокна процесора ,поне малко за да се забърза малко лаптопа ? Видеокартата ми е AMD Radeon HD 6290 Graphics , да не би от нея да бави така , тя може ли да се клоква и как ?

Благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. При никакви положения не се прави Overclock на лаптоп поради невъзможността елементите да се охлаждат добре, а и освен това не си запознат с подобен род дейност.

2. Кое и какво бави на този лаптоп? За какво се използва?

3. Правена ли му е профилактика скоро? Как стоят нещата с температурите? Проверяван ли е за вируси?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този лаптоп не е правен за да е бърз, а за дълъг живот на батерията като време на използуване. В този смисъл за бизнес цели. Като човек тръгне някъде на 6-7 часова конференция до може да си води бележки, да прави трансакции и подобна работа. Разбира се, ориентиран е към най-бедните бизнесмени. Тези с повече възможности си взимат ултрапортативни мошини от доста по-висок клас.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да го обясним, че хората веднъж за винаги да разберат, че лаптоп никога не се клоква, защото няма добър въздушен поток и охлаждане...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да го обясним, че хората веднъж за винаги да разберат, че лаптоп никога не се клоква, защото няма добър въздушен поток и охлаждане...

Не можеш колега. Не се ядосвай. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.