Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

И.Георгиев

В търсене на RPG...

Препоръчан отговор

Здравейте! От скоро се запалих по RPG игри от сорта на Kingdoms of Amalur и Skyrim. Играл съм също The Witcher. Бихте ли ми препоръчали най-добрата, която сте играли, защото има страшно много и не знам, коя е junk и коя си заслужава да се изиграе.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! От скоро се запалих по RPG игри от сорта на Kingdoms of Amalur и Skyrim. Играл съм също The Witcher. Бихте ли ми препоръчали най-добрата, която сте играли, защото има страшно много и не знам, коя е junk и коя си заслужава да се изиграе.

Благодаря предварително!

Те, жените-като игрите. На мен ми харесва ама ти не можеш да я понасяш. :D  Пробвай ги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

коя е junk и

Това предполагам е Тетевенски диалект.

Има си тема, в която се пита за игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прощавай, не с ли казва целия раздел ИГРИ!? + Това не мисля, че работата ти е тука след като виждам, че си Hardware. А и между другото тетевенски се пише с малка буква.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прощавай, не с ли казва целия раздел ИГРИ!? + Това не мисля, че работата ти е тука след като виждам, че си Hardware. А и между другото тетевенски се пише с малка буква.

Нима можеш да заповядваш на хора къде да пишат и къде не? Има си правила на раздела и виждам, че вече ги нарушаваш. Предлагам ти да пишеш в горепосочената от @sliderum тема преди да изтрият тази.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нима можеш да заповядваш на хора къде да пишат и къде не? Има си правила на раздела и виждам, че вече ги нарушаваш. Предлагам ти да пишеш в горепосочената от @sliderum тема преди да изтрият тази.

Ок, сбъркал съм. Не е това точното място, но се издразних, че някои се навират където не им е работа, а и  при това си правят на интересни. Ще публикувам където му е мястото. Някой да изтрие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първият пост е цитиран в "Препоръчайте ми игра, подобна на..." с някакъв евентуален отговор и така се решава проблема. Първоначално тук бях писал и някакви мои виждания за цялата ситуация, но реших, че колкото по-малко, толкова по-добре..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.