Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

MisteriX

Програма за преформатиране таблиците на твърд диск

Препоръчан отговор

Здравейте,

търся си програма за ниско биитово преформатиране таблиците на хард диск !

ПП. Помня, че преди повече от 5 години имах провлем с хард диск, в който се беше загнездил някакъв вирус или червей скрит някъде така и че след обикновено форматиране със стандартните програми, пак си беше там и продължаваше да ми прави поразиики. Тогава питах на няколко места и ми изпратиха на пощата някаква малка програмка за ниско биитово преформатиране таблиците на хард диск. След формата с тази програма всичко се оправи. Помня, че след форматирането изчезнаха и дяловете даже и трябваше да ги правя на ново. Харда още го ползвам !

Та това търся сега !  Дано съм обяснил ясно за разбиращите и знаещите !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде момчета! Никой ли не е чувал за нищо подобно? 

Верно, че и аз търся и не намирам, ама има все нещо такова  ......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде момчета! Никой ли не е чувал за нищо подобно? 

Верно, че и аз търся и не намирам, ама има все нещо такова  ......

На сайта на производителя на диска можете да откриете подобни програми. Не е препоръчително да ползвате универсални или програми на друг производите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква марка е диска

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На сайта на производителя няма нищо подобно !  

Western Digital e !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На сайта на производителя няма нищо подобно !  

Western Digital e !

Не сте търсил: http://wdc.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/1211/~/how-to-low-level-format-or-write-zeros-%28full-erase%29-to-a-wd-hard-drive-or-solid

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

snuri и capnemo въпреки, че отпред на страницата пише:  "Utilities for Low Level Format or Write Zeros (Full Erase)", като влезнеш в описание на програмите за форматиране точно, най отпред пише : Note: Please note that this is not a low level format. !!! Аз търся точно low level format !

Не ми е необходимо да правя имидж на дял от диска или обикновено форматиране за забърсване на информацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като, потърсих повече намерих каквото ми трябваше, включително и доста полезна информация ето тук или тук

Благодаря за съдействието и насоките !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това дето го казваш е много интересно, не че е хубаво. Аз съм чувала за вирус в биос който поврежда хардове на един така му заминава 2 но това е странно. По принцип, побитово форматиране, това трябва да има в hiren иначе е възможно да не се трие  защото нормалния фомрат не трие нищо само казва че е изтрито но то си е там и се трие на следващото записване на данни. Мисля че в hiren има такова, акросни, нортън, парагон,, имаше някакви такива за пълен формат да гитеряда всичко но се чакаш много време

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.