Премини към съдържанието
MisteriX

Програма за преформатиране таблиците на твърд диск

Препоръчан отговор

Здравейте,

търся си програма за ниско биитово преформатиране таблиците на хард диск !

ПП. Помня, че преди повече от 5 години имах провлем с хард диск, в който се беше загнездил някакъв вирус или червей скрит някъде така и че след обикновено форматиране със стандартните програми, пак си беше там и продължаваше да ми прави поразиики. Тогава питах на няколко места и ми изпратиха на пощата някаква малка програмка за ниско биитово преформатиране таблиците на хард диск. След формата с тази програма всичко се оправи. Помня, че след форматирането изчезнаха и дяловете даже и трябваше да ги правя на ново. Харда още го ползвам !

Та това търся сега !  Дано съм обяснил ясно за разбиращите и знаещите !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде момчета! Никой ли не е чувал за нищо подобно? 

Верно, че и аз търся и не намирам, ама има все нещо такова  ......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде момчета! Никой ли не е чувал за нищо подобно? 

Верно, че и аз търся и не намирам, ама има все нещо такова  ......

На сайта на производителя на диска можете да откриете подобни програми. Не е препоръчително да ползвате универсални или програми на друг производите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква марка е диска

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На сайта на производителя няма нищо подобно !  

Western Digital e !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На сайта на производителя няма нищо подобно !  

Western Digital e !

Не сте търсил: http://wdc.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/1211/~/how-to-low-level-format-or-write-zeros-%28full-erase%29-to-a-wd-hard-drive-or-solid

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

snuri и capnemo въпреки, че отпред на страницата пише:  "Utilities for Low Level Format or Write Zeros (Full Erase)", като влезнеш в описание на програмите за форматиране точно, най отпред пише : Note: Please note that this is not a low level format. !!! Аз търся точно low level format !

Не ми е необходимо да правя имидж на дял от диска или обикновено форматиране за забърсване на информацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като, потърсих повече намерих каквото ми трябваше, включително и доста полезна информация ето тук или тук

Благодаря за съдействието и насоките !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това дето го казваш е много интересно, не че е хубаво. Аз съм чувала за вирус в биос който поврежда хардове на един така му заминава 2 но това е странно. По принцип, побитово форматиране, това трябва да има в hiren иначе е възможно да не се трие  защото нормалния фомрат не трие нищо само казва че е изтрито но то си е там и се трие на следващото записване на данни. Мисля че в hiren има такова, акросни, нортън, парагон,, имаше някакви такива за пълен формат да гитеряда всичко но се чакаш много време

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.