Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте 

Някой използва ли мобилно приложение за изпращане на пари от една банка на друга - и по-специално от банка в чужбина - към България? В глобален план има много такива, но повечето са специализирани - да речем от UK до Индия. А за България? Кое може да върши работа? Може ли да стане с paypal примерно? 

Имам предвид прехвърляне на пари от една банкова сметка на друга през мобилно приложение - не плащане на стоки. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плащането на стоки не е ли пак прехвърляне на средства от една сметка в друга? Сайтът на PayPal има мобилна версия (mobile.paypal.com), а на мен лично ми се повръща от този манталитет "приложение за всичко" - според мен добре работещ мобилен сайт е правилният начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте 

Някой използва ли мобилно приложение за изпращане на пари от една банка на друга - и по-специално от банка в чужбина - към България? В глобален план има много такива, но повечето са специализирани - да речем от UK до Индия. А за България? Кое може да върши работа? Може ли да стане с paypal примерно? 

Имам предвид прехвърляне на пари от една банкова сметка на друга през мобилно приложение - не плащане на стоки. 

Приложенията са специализирани до ниво от банката, която ползвам/имам сметка до другаде. Така че си правете изводите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плащането на стоки не е ли пак прехвърляне на средства от една сметка в друга? Сайтът на PayPal има мобилна версия (mobile.paypal.com), а на мен лично ми се повръща от този манталитет "приложение за всичко" - според мен добре работещ мобилен сайт е правилният начин.

Мисля, че има разлика, защото пейпал например взема процент от парите от търговеца при продажба, а когато е просто прехвърляне между физически лица мисля, че този процент е по-малък

Да, като се поразрових ето какви са таксите за физически лица и за търговци:

https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/paypal-fees

С две думи - купуването е безплатно, международното продаване струва 3,9%; а преводът на пари е 2%, което ако наистина няма други такси, е доста по-добре от международен банков превод и от измекяри като Уестърн Юнион.

Редактирано от nage (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от IvankaPetrova
      Здравейте,
      бих искала да помоля за съвет някой който се е сблъсквал с моя проблем. Имам телевизор Samsung UE55JU6400 който закупих с вече инсталирано приложение на HBO GO. От както HBO GO си обновиха приложението филмите постоянно прекъсват или блокират. Казаха ми че трябва да изтрия приложението и да го сваля наново, но когато тръгна да го трия, на екрана се изписва съобщение,   че приложения от основния набор на приложения на устройството не могат да бъдат изтрити. Моля някой ако има идеи как да се справя с проблема да пише!
    • от crashgold
      Здраейте..Трябава ми приложение което да може по време на снимане(видео)да сменя камерите .. Тоест докато снимам с предна камера да мога да сменя на задна камера без да спирам видеото. Някакви идей    ... P9 Lite..  Пс :: Поздрави
    • от Iveta Georgieva
      Някой моля ви да ми каже как да си върна предната версия на messenger, защото Update-a и новото поле за въвеждане са ужасни и не мога да пращам гласови съобщения, като цяло не виждам никакъв смисъл в тоя update от 6-ти април и си искам предната версия. С ios съм, пробвах метода с Charles и itunes обаче не стана, със стар ipa файл също няма как понеже го нямам. Някакви други начини? 
    • от petttto
      Здравейте, направих Android приложение за български новини:
      http://u-bg.blogspot.bg/2016/11/nai-dobroto-android-prilojenie-za-balgarski-novini.html 
      ще се радвам на градивна критика, както и ако има по-напреднали да ми кажат причината поради която ми отказаха да го кача в Google Play.
    • от windows7
      Здравейте интересува ме как да сдвоя климатика с wi-fi-то си . Климатика е Haier , (HAIER AS12NS1HRA-WF/1U12BS3ERA) Искам от приложение да си го управлявам ама така и не можах да разбера как да го сдвоим
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.