Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

nage

Мобилно приложение за изпращане на пари

Препоръчан отговор

Здравейте 

Някой използва ли мобилно приложение за изпращане на пари от една банка на друга - и по-специално от банка в чужбина - към България? В глобален план има много такива, но повечето са специализирани - да речем от UK до Индия. А за България? Кое може да върши работа? Може ли да стане с paypal примерно? 

Имам предвид прехвърляне на пари от една банкова сметка на друга през мобилно приложение - не плащане на стоки. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плащането на стоки не е ли пак прехвърляне на средства от една сметка в друга? Сайтът на PayPal има мобилна версия (mobile.paypal.com), а на мен лично ми се повръща от този манталитет "приложение за всичко" - според мен добре работещ мобилен сайт е правилният начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте 

Някой използва ли мобилно приложение за изпращане на пари от една банка на друга - и по-специално от банка в чужбина - към България? В глобален план има много такива, но повечето са специализирани - да речем от UK до Индия. А за България? Кое може да върши работа? Може ли да стане с paypal примерно? 

Имам предвид прехвърляне на пари от една банкова сметка на друга през мобилно приложение - не плащане на стоки. 

Приложенията са специализирани до ниво от банката, която ползвам/имам сметка до другаде. Така че си правете изводите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плащането на стоки не е ли пак прехвърляне на средства от една сметка в друга? Сайтът на PayPal има мобилна версия (mobile.paypal.com), а на мен лично ми се повръща от този манталитет "приложение за всичко" - според мен добре работещ мобилен сайт е правилният начин.

Мисля, че има разлика, защото пейпал например взема процент от парите от търговеца при продажба, а когато е просто прехвърляне между физически лица мисля, че този процент е по-малък

Да, като се поразрових ето какви са таксите за физически лица и за търговци:

https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/paypal-fees

С две думи - купуването е безплатно, международното продаване струва 3,9%; а преводът на пари е 2%, което ако наистина няма други такси, е доста по-добре от международен банков превод и от измекяри като Уестърн Юнион.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от georgi999
      здравейте приятели може ли някой да ми каже как мога да създам десктоп приложение с джава и каква програма да си изтегля на която да се пише, и каква да бъде темата на приложението ,благодаря предварително 

• от mustafa bilgin
      Здравейте приятели! Искам да попитам има ли някакъв начин да се промени интерфейса на дадено андроид приложение, така че да му сменя името, логото, началната снимка (където му се исписва името)? Надявам се да съм бил разбран правилно.
    • от IvankaPetrova
      Здравейте,
      бих искала да помоля за съвет някой който се е сблъсквал с моя проблем. Имам телевизор Samsung UE55JU6400 който закупих с вече инсталирано приложение на HBO GO. От както HBO GO си обновиха приложението филмите постоянно прекъсват или блокират. Казаха ми че трябва да изтрия приложението и да го сваля наново, но когато тръгна да го трия, на екрана се изписва съобщение,   че приложения от основния набор на приложения на устройството не могат да бъдат изтрити. Моля някой ако има идеи как да се справя с проблема да пише!
    • от crashgold
      Здраейте..Трябава ми приложение което да може по време на снимане(видео)да сменя камерите .. Тоест докато снимам с предна камера да мога да сменя на задна камера без да спирам видеото. Някакви идей    ... P9 Lite..  Пс :: Поздрави
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.