Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

napafkaN

Помощ

Препоръчан отговор

Здравейте може ли да ми кажете как да си сменя Ип то на американско или руско но де не е с прохи или други защото играя в един сайт и игрите нещо стана с тях в смисъл направиха го в българия да не може да се играе ,моля за помощ :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте може ли да ми кажете как да си сменя Ип то на американско или руско но де не е с прохи или други защото играя в един сайт и игрите нещо стана с тях в смисъл направиха го в българия да не може да се играе ,моля за помощ :)

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...