Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте може ли да ми кажете как да си сменя Ип то на американско или руско но де не е с прохи или други защото играя в един сайт и игрите нещо стана с тях в смисъл направиха го в българия да не може да се играе ,моля за помощ трябва да има поне една програма ли незнам начин :) 

Извинявам се ,че съм пропуснал да видя тази точка :)

Редактирано от Zlatin Plamenov Avramov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте може ли да ми кажете как да си сменя Ип то на американско или руско но де не е с прохи или други защото играя в един сайт и игрите нещо стана с тях в смисъл направиха го в българия да не може да се играе ,моля за помощ трябва да има поне една програма ли незнам начин :) 

Извинявам се ,че съм пропуснал да видя тази точка :)

VPN

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

VPN мисля ,че го засича и не се получава ,но ще пробвам пак :)

Кое, кога и как засича че ползвате VPN?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое, кога и как засича че ползвате VPN?

Ами не изкам да поствам линкове но веднъж се пробвах и когато види ,че съм се регистрирал с друго ИП и сега влизам с друго то май разбира така не съм сигорен но просто някак засича 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не изкам да поствам линкове но веднъж се пробвах и когато види ,че съм се регистрирал с друго ИП и сега влизам с друго то май разбира така не съм сигорен но просто някак засича 

Ами пускате си VPN връзката и тогава правите регистрация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами пускате си VPN връзката и тогава правите регистрация

Добре вижте сега когато го натисна ми дава някакъв еррор ,че не става идеи пише "Connection error .Please check you expiring date "

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре вижте сега когато го натисна ми дава някакъв еррор ,че не става идеи пише "Connection error .Please check you expiring date "

изтекъл е периода на тест на софтуера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но туко що я изтеглих :Д 

Проверете датата и времето на компютъра си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверете датата и времето на компютъра си

Добре хайде стига сме спамили по темата напразно и да си пишем на ЛС или в скъпе защото сигурно 10 мнения направих :д 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре хайде стига сме спамили по темата напразно и да си пишем на ЛС или в скъпе защото сигурно 10 мнения направих :д 

Не. Форума е за това. Следващия път ако някой има вашия проблем ще намери темата и ще извлече полезна информация

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. Форума е за това. Следващия път ако някой има вашия проблем ще намери темата и ще извлече полезна информация

Защо просто не дадете линк защото кой знае какви работи тегля които изобщо не са програмата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо просто не дадете линк защото кой знае какви работи тегля които изобщо не са програмата ?

В раздел СИгурност, подраздел Промоции мисля има публикувани няколко линка към промоции за VPN услуги

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В раздел СИгурност, подраздел Промоции мисля има публикувани няколко линка към промоции за VPN услуги

Не го намирам + главата ме боли ужасно май утре ли нз :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ,но не намирам досега ако бяхме влезли в интернет и намерили по добре ще е май но тука има много а сиг са на последните страници :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ,но не намирам досега ако бяхме влезли в интернет и намерили по добре ще е май но тука има много а сиг са на последните страници :Д

Потърсете из форума, не си спомням точно къде ги мярнах

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърсете из форума, не си спомням точно къде ги мярнах

Еми.... аз немога да я намеря стигнах до почти 20 страница сигурно е много старо ли незнам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.torproject.org/

Макар че си мисля, че не трябва да предлагаме подобни неща на потребители, поради факта че не може да сме сигурни дали не нарушават някакви правила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.torproject.org/

Макар че си мисля, че не трябва да предлагаме подобни неща на потребители, поради факта че не може да сме сигурни дали не нарушават някакви правила.

Добре можели сега да ми обесниш нали пускам го ок пише ИП-то ,че е готово не ми зарежда през браузара а през другия ми зарежда ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.torproject.org/ може ли да ми кажеш как да го използвам ?

ДОколкото не ме лъже паметта на страницата на проекта има документация. И най-просто е да започнете да я четете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ДОколкото не ме лъже паметта на страницата на проекта има документация. И най-просто е да започнете да я четете

Добре след като го пусна нали прочетох обаче идва и проблема това ми спира интернета и немога не зарежда страници ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.