Премини към съдържанието
FearZone

Проблем с вентилатора на видео картата

Препоръчан отговор

Забелязах че вентилатора на видео картата ми не работи и се чудех как да я  оправя

и има един проблем с игрите пускам ги и графиката засича и става черен екрана и се чуда дали е от това не знам точния модел на видеото иначе е 512  и не съм си инсталирал драйвъра за видеото щото става много зле ако може да ми помогнете   благодяра предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забелязах че вентилатора на видео картата ми не работи и се чудех как да я  оправя

и има един проблем с игрите пускам ги и графиката засича и става черен екрана и се чуда дали е от това не знам точния модел на видеото иначе е 512  и не съм си инсталирал драйвъра за видеото щото става много зле ако може да ми помогнете   благодяра предварително

Като за начало я почисти. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почистил съм я няколко пъти

Е добре тогава в какъв смисъл не работи, да не е затлачена с прах ? Не върти изобщо или ? Свързан ли е въобще охладителя й към захранване ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да отговоря на горния

без драйвър съм иначе дори на клиповете почва така да прави като е с драйвъра сякъш се натоварва повече

и става по честа този проблем а като сам без него само като играя игри предимно но симулатор игрите

сега да отговоря на technomaniac

1.не се върти вентилатора

2. Незнам

3.кабела е свързан

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да отговоря на горния

без драйвър съм иначе дори на клиповете почва така да прави като е с драйвъра сякъш се натоварва повече

и става по честа този проблем а като сам без него само като играя игри предимно но симулатор игрите

сега да отговоря на technomaniac

1.не се върти вентилатора

2. Незнам

3.кабела е свързан

Няма логика охладителя да е свързан към захранване и да не се завърта, освен да е затлачен с прах до такава степен че да не може, или да е изгорял, което по не ми се вярва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.