Премини към съдържанието
Archy

Проблем с записването на снимка в Paint

Препоръчан отговор

Здравейте, днес докато си слагах 1 текст на черен фон ( снимка ) и след това записах снимката ми излезе това :

Публикувано изображение

Сменях формата на снимката, но не се оправи..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес докато си слагах 1 текст на черен фон ( снимка ) и след това записах снимката ми излезе това :

Публикувано изображение

Няма да стане с пейнт, ако не искате да загубите ефектите. Налага се да използувате външна програма за прихващане на екранни снимки.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Само някои формати подържат прозрачност. PNG например. GIF подържа един цвят да е прозрачен. Евентуално неналожилия се WebP... Пробвай с тях.

Освен това ако съдя по написаното, на теб прозрачност не ти трябва, а текст на черен фон?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато я запиша по този начин и я сложа на мястото, което искам има 2 бели линии и прецакват всичко..

Няма да стане с пейнт, ако не искате да загубите ефектите. Налага се да използувате външна програма за прихващане на екранни снимки.

Да това ми свърши работа, благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато я запиша по този начин и я сложа на мястото, което искам има 2 бели линии и прецакват всичко..

Ами спомнете си какво сте правил по снимката, това не е от текста

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.