Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Изкажете си вашите мнения как си представяте колите след време , електрични , летящи , много фантазия ха ха ха , интересно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купе от наночастици и още по компютъризирани. Без нужда от водач зад волана. Всъщност дори няма да имат и волан. Напълно автоматични.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изкажете си вашите мнения как си представяте колите след време , електрични , летящи , много фантазия ха ха ха , интересно. 

Не знам как си представят колите на бъдещето, но в Америка тая година на конкурса "Green Car of the Year" от 5 финалисти, има само един хибрид на Хонда. Дори Тойота е представена с 1.8 литров бензинов мотор. И понеже аз съм от миналото и живея днес в бъдещето мога да кажа, че в далечното минало преди 30 години, си представях през 2000 година кажи речи летящи автомобили. Само дето днес няма почти никаква разлика. Така, че ще заложа. След 50 години пак ще караме автомобили с ДВГ, а електричеството отново ще е лукс, поради факта, че цената му ще скочи рязко, в опит да се въведе електрификацията в автомобилния транспорт.

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.