Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Решил съм да си купя играта,но не знам дали да го направя.Някой казват,че купената изисква по-малко параметри от пиратската.Това дали е вярно?Моите параметри са РАМ Памет - 3 ГБ,Видеокарта - 512 МБ,Процесор Двуядрен 2.11 GHz.Ако някой може да провери и да ми пише тук в темата или на лично ще съм му много благодарен! За първи път ще купувам игра,така че моля без обиди!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При всички случай има препоръчителни минимални характеристики. Съответно на компютър с парамертри по-ниски от тях не може да се очакват чудеса, без значение от това дали играта е лицензирана, или не е. Въпреки това, на една и съща конфигурация, без съмнение купената игра би вървяла по-добре, а каква ще е разликата, зависи само от това за коя игра става въпрос и как са се справили тези, които са я подпряли. Естествено се препоръчва играта да е закупена, освен останалите легални причини, мога да посоча и присъствието на файлове в краковете, които се отчитат като компютърни зарази от антивирусните продукти иименно занимавката с тях причинява допълнително натоварване на системата, а понякога действително има истински гадинки в торентите.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изискванията ги покрима,само за Windows-a не знам.Със XP съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изискванията ги покрима,само за Windows-a не знам.Със XP съм.

Според това, би трябвало да поддържа Windows XP (SP3).

Ако имате проблем със "подкарването" и прегледайте дали има излязъл ъпдейт на играта (който оправя проблема).

В краен случай, ще трябва да смените ОС.

Но като се има в предвид, че поддръжка на Windows XP, ще спре догодина. Ще трябва да се ориентирате към Windows 7/8.

Разбира се, ако конфигурацията Ви го позволява или ще е необходим ъпгрейд за целта.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но като се има в предвид, че поддръжка на Windows XP, ще спре догодина. Ще трябва да се ориентирате към Windows 7/8.

офф/ има някаква вероятност само микромеките да спрат поддръжката :D /офф out

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те пък като я спрат поддръжката, все едно не можете да си ползвате ОС-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те пък като я спрат поддръжката, все едно не можете да си ползвате ОС-а.

И все пак...

Това излага системата на сериозна опасност.

Лично аз смятам XP за отживелица и спъваща развитието и ѝ е време да бъде забравена. Диктувам тази философия от две години и няма да спра да я подкрепям.

А както самите MS направиха с IE6, то така ще направят и с XP, защото са наясно, че това спъва много неща.

Да не говорим и какви DirectX поддържа XP и какви новите ОС и как това, само по себе си, трябва да откаже геймърите да ползват тази отживелица.

няма никакъв смисъл в XP в момента, освен ако нямаш пари за съвременен компютър!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой последно мнение да ли да я купувам?

Аз подкрепям легалният софтуер. Време е да се държим като европейци, след като претендираме да сме такива...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако играта има някакво демо,то по-добре пробвай първо него.Да не стане така,че да изсипеш 100-на лева и да не можеш да я играеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса е зададен некоректно. "Видеокарта - 512 МБ".... Това все едно си запитал: Имам кола с резервоар 50 л. Ще мога ли да развия 250км/ч?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според купена или кракната изтеглена от торент играта ще си върви по един и същи начин. Не знам какви са тези ''митове''. Единствено притеснително са вирусите които можеш да си навлечеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По един и същ начин вървят аз не виждам разлика между купена и пиратска. Аз имам купени CS и Team Fortress 2(Вече е безплатна), CS много ясно е стара игра няма как да се усети някаква разлика, но компютъра ми е слаб и Team Fortress 2 ми нацепва по еднакакъв начин и пиратската и оригиналната, даже оригиналната понякога по ми зацепва заради Стийм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам @Mentos дали си я е купил играта и как е, понеже аз също съм на xp, а все още не ми се преинсталира компютъра с по-нова версия. Иначе параметрите ги покривам и демото ми върви добре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.