Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Sargon III

Защо част от изображението е изрязано?

Препоръчан отговор

Здравейте,

Купих си нов монитор, широкоекранен - BENQ. Инсталирах му драйвера от диска, която върви с него. Използвам резолюция 1366х768 пиксела. Изображението ме удовлетворява напълно, но има един проблем - ок. 1-2 мм от изображението е отрязано отдясно - бутонът за затваряне на прозорец не се показва напълно. Мислех, че е от настройките на монитора, но явно не е от там. При свиване на изображението чрез тях, то се свива чувствително, но остава отрязано. Някакви идеи в какво се състои проблемът?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво е да пишеш модела на монитора и видеокартата, както и с какъв кабел е свързан.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя монитор трябва да има бутон - ауто - това ще нагласи картината точно по екрана .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя монитор трябва да има бутон - ауто - това ще нагласи картината точно по екрана .

Пробвах го много преди да задам въпрос тук и няма ефект. Горе съм посочил, че при манипулиране на изображението с менюто на монитора аз не успявам да покажа отрязания участък - примерно свивам изображението по хоризонтала, но си остава отрязано, вместо да се появи липсващата част.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.