Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

DeSsYt0

Тема на Mac OS върху Win7

Препоръчан отговор

Здравейте, след като темата ми беше заключена, непосредствено след създаването й заради нарушаване на правилото за заглавието й я създавам наново и се надявам този път да няма проблеми.

Преди време инсталирах тема на Mac OS върху моя Windows 7 Ultimate x64. Не знам какво стана и в момента, когато стартирам лаптопа и трябва да изглежда ето така:
Публикувано изображение

Сега надписа на Windows отдолу е с този на Mac OS... Някои от папките, които създавам са ми по този начин:

Публикувано изображение

Абсолютно всички програми свързани с тази тема са ми деинсталирани. Редовно чистя с CCleaner-а. На какво се дължи това и най-важното - как да го оправя? Наистина искам да разкарам това нещо от системата. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казваш, че програмите свързани с темата са деинсталирани, но деинсталира ли самата тема ? Ако не си го направила, можеш да деинсталираш темата като избереш Add or remove programs от старт менюто и я намериш там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казваш, че програмите свързани с темата са деинсталирани, но деинсталира ли самата тема ? Ако не си го направила, можеш да деинсталираш темата като избереш Add or remove programs от старт менюто и я намериш там.

Разрових се още в нета и махнах 3-те теми (бяха 3!) като ги изтрих. Рестартирах два пъти лаптопа, но за жалост надписът в началото още си стои, а някои от папките са както на Mac... Май bgtechnologies ще се окаже прав.

Едит: Папките се оправиха, но надписът в началото още си стои. :help wanted4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ,как си я инсталирал.Сложил ли си пач?Ако не , в коя папка си инсталирал темата.http://www.winmatrix.com/forums/index.php?/topic/25495-uxtheme-patch-for-windows-7-rtm-7600-and-sp1/ Тези теми ще ти омажат всичко.http://vbox7.com/play:fa763fc098

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ,как си я инсталирал.Сложил ли си пач?Ако не , в коя папка си инсталирал темата.http://www.winmatrix.com/forums/index.php?/topic/25495-uxtheme-patch-for-windows-7-rtm-7600-and-sp1/ Тези теми ще ти омажат всичко.http://vbox7.com/play:fa763fc098

Не е слаган никакъв пач... Беше преди много време и не помня. Но добре се сещам, че всичките файлове изтрих ( и от кошчето ), и от Add or Remove programs... Тоест не трябва да има никакви следи. После обаче се оказа, че темите още си стоят (макар и да не съм ги избрала), но ги махнах от

C:WindowsResourcesThemes

Рестартирах 2 пъти компютъра. Всичко си беше както преди ( с надписа на Welcome- скрийна и папките ) после чистих с CCleaner-а и папките се оправиха, но надписът на началния екран още е там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложи друг тапет на началният екран, ако само това е проблема.Иначе ,върни настройките с един ден назад и виж дали ще се оправи.На големият съм със 7.Сега пиша от лаптопа , но се надявам някой да ти помогне.Още при самата инсталация си сгрешила.Мисля ,че някъде във форума има тема за визуални стилове ,посети я.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако напишеш в полето за търсене на Гугъл "restore logon screen windows7" :) , и решение на проблема веднага се намира:

1) Свали си този файл , и го запиши на десктопа.

2) Кликни върху него с десния бутон на мишката, и избери "Merge" .

3) Потвърди с "Yes" и "OK".

Това е. Можеш да провериш с комбинацията от клавиши Ctrl+Alt+Del.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако напишеш в полето за търсене на Гугъл "restore logon screen windows7" :) , и решение на проблема веднага се намира:

1) Свали си този файл , и го запиши на десктопа.

2) Кликни върху него с десния бутон на мишката, и избери "Merge" .

3) Потвърди с "Yes" и "OK".

Това е. Можеш да провериш с комбинацията от клавиши Ctrl+Alt+Del.

Благодаря за отговора. За жалост и това не проработи. Отново надписът отдолу е същия.

Едит: Изтеглих една програма за смяна на logon screen-а. Смених картинката и надписът отдолу си стоеше същия. Явно е доста голям проблем. След още един рестарт на лаптопа папките си възвърнаха стария вид на Mac OS... вече започнах да се отчайвам. Пробвах от интернет това. Ама и това не проработи. Голяма беля! :brick wall:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.