Премини към съдържанието
hellguardian

Проблем със звук от слушалки на Acer Aspire E1-571G

Препоръчан отговор

Здравейте!

Проблемът ми е следния : Преди няколко седмици всичко беше наред,слушах си музика на слушалки и после изключих лаптопа.Бях навън и когато се върнах при пускането на музика и на какъвто и да било звук в слушалките просто не се чува нищо.С говорителите няма никакъв проблем.Помислих си,че е от слушалките,но пробвах няколко чифта и от всичките на излиза звук.Помислих си ,че е от буксата,но все пак пробвах да включа и външни тонколони.За моя изненада от тях звук имаше и то перфектен.На кратко: когато в жака са включени слушалки звук-няма,когато тонколони със същия жак като на слушалките е включен в буксата има звук и то с добро качество и доста силен.Не мога да си обясня какво да направя за да се оправи.Всичко е усилено,сменях драйвери,намалях,усилвах,пробвах всевъзможно настройки,проблемът си остава.Затова се и обръщам към вас,ако някой успее да ми помогне,ще бъда ужасно благодарен!

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви слушалки си пробвал ? Ако са такива за телефон (с микрофон) няма да станат. А и до колкото съм чувал може и да развалиш аудио картата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,не бяха за телефон.Едните са малки,тип тапи,а другите са на Razer,големи.Принципно съм ползвал само слушалки,които са закупени специално за ползване на компютър и са без микрофон,поради наличието на вграден такъв в лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.