Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

AgentK

Въпрос относно WinRAR

Препоръчан отговор

Здрасти!

Наложи ми се да разархивирам около 20 GB файл през Winrar. Към края ми изписа грешка, че няма достатъчно място на харда. Имам 2 раздела на харда. C: = 99 GB и D: = 365 GB Имах достатъчно място в D: и сигурно 30 GB в C:, но може и да имах по-малко. Погледнах свободното пространство в C: и от над 20 GB беше станало 40K, което ми се стори много странно. След като затворих WinRar свободното място се овеличи на 300 MB. Междувременно в D: имаше още 20 GB свободни.

Така, по същество : При разархивиране с WinRar има ли файлове, които са преместени в C: (Там ми е Windows ) при разархивиране. Ако има как мога да се отърва от тях?

P.S. Опитах да деинсталирам WinRar, но нямах C: си остана пълно.

Мерси,

AgentK

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти!

Наложи ми се да разархивирам около 20 GB файл през Winrar. Към края ми изписа грешка, че няма достатъчно място на харда. Имам 2 раздела на харда. C: = 99 GB и D: = 365 GB Имах достатъчно място в D: и сигурно 30 GB в C:, но може и да имах по-малко. Погледнах свободното пространство в C: и от над 20 GB беше станало 40K, което ми се стори много странно. След като затворих WinRar свободното място се овеличи на 300 MB. Междувременно в D: имаше още 20 GB свободни.

Така, по същество : При разархивиране с WinRar има ли файлове, които са преместени в C: (Там ми е Windows ) при разархивиране. Ако има как мога да се отърва от тях?

P.S. Опитах да деинсталирам WinRar, но нямах C: си остана пълно.

Мерси,

AgentK

Да, в папката с временни файлове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, в папката с временни файлове

А нея мога да намеря къде ? Питам, защото открих сигурно 2 или 3 папки под името Temp, когато търсих файловете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А нея мога да намеря къде ? Питам, защото открих сигурно 2 или 3 папки под името Temp, когато търсих файловете.

В папката ,можете да отидете ползвайки това съкращение: %TEMP%

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В папката ,можете да отидете ползвайки това съкращение: %TEMP%

До тук добре, а сега какво по точно трябва да изтрия ? Ще е проблемно ли ако изтрия всичко от папката ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До тук добре, а сега какво по точно трябва да изтрия ? Ще е проблемно ли ако изтрия всичко от папката ?

Принципно няма проблем за изтриете всичко. Имайте предвид че някои от файловете са отворени от приложения и са заключени против изтриване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно няма проблем за изтриете всичко. Имайте предвид че някои от файловете са отворени от приложения и са заключени против изтриване

Тоест, ако се опитам да изтрия всичко - някои програми няма да ми позволят да изтрия определени файлове. Просто ги пропускам и всичко е наред ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоест, ако се опитам да изтрия всичко - някои програми няма да ми позволят да изтрия определени файлове. Просто ги пропускам и всичко е наред ?

Точно така :)

П.П. И разрешете да виждате скрити и системни файлове, защото някои от файловете и директориите в тази директория са скрити или маркирани като системни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така :)

П.П. И разрешете да виждате скрити и системни файлове, защото някои от файловете и директориите в тази директория са скрити или маркирани като системни

Много ви благодаря! Скритите папки заради други работи съм ги направил видими :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.