Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здрасти!

Наложи ми се да разархивирам около 20 GB файл през Winrar. Към края ми изписа грешка, че няма достатъчно място на харда. Имам 2 раздела на харда. C: = 99 GB и D: = 365 GB Имах достатъчно място в D: и сигурно 30 GB в C:, но може и да имах по-малко. Погледнах свободното пространство в C: и от над 20 GB беше станало 40K, което ми се стори много странно. След като затворих WinRar свободното място се овеличи на 300 MB. Междувременно в D: имаше още 20 GB свободни.

Така, по същество : При разархивиране с WinRar има ли файлове, които са преместени в C: (Там ми е Windows ) при разархивиране. Ако има как мога да се отърва от тях?

P.S. Опитах да деинсталирам WinRar, но нямах C: си остана пълно.

Мерси,

AgentK

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти!

Наложи ми се да разархивирам около 20 GB файл през Winrar. Към края ми изписа грешка, че няма достатъчно място на харда. Имам 2 раздела на харда. C: = 99 GB и D: = 365 GB Имах достатъчно място в D: и сигурно 30 GB в C:, но може и да имах по-малко. Погледнах свободното пространство в C: и от над 20 GB беше станало 40K, което ми се стори много странно. След като затворих WinRar свободното място се овеличи на 300 MB. Междувременно в D: имаше още 20 GB свободни.

Така, по същество : При разархивиране с WinRar има ли файлове, които са преместени в C: (Там ми е Windows ) при разархивиране. Ако има как мога да се отърва от тях?

P.S. Опитах да деинсталирам WinRar, но нямах C: си остана пълно.

Мерси,

AgentK

Да, в папката с временни файлове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, в папката с временни файлове

А нея мога да намеря къде ? Питам, защото открих сигурно 2 или 3 папки под името Temp, когато търсих файловете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А нея мога да намеря къде ? Питам, защото открих сигурно 2 или 3 папки под името Temp, когато търсих файловете.

В папката ,можете да отидете ползвайки това съкращение: %TEMP%

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В папката ,можете да отидете ползвайки това съкращение: %TEMP%

До тук добре, а сега какво по точно трябва да изтрия ? Ще е проблемно ли ако изтрия всичко от папката ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До тук добре, а сега какво по точно трябва да изтрия ? Ще е проблемно ли ако изтрия всичко от папката ?

Принципно няма проблем за изтриете всичко. Имайте предвид че някои от файловете са отворени от приложения и са заключени против изтриване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно няма проблем за изтриете всичко. Имайте предвид че някои от файловете са отворени от приложения и са заключени против изтриване

Тоест, ако се опитам да изтрия всичко - някои програми няма да ми позволят да изтрия определени файлове. Просто ги пропускам и всичко е наред ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоест, ако се опитам да изтрия всичко - някои програми няма да ми позволят да изтрия определени файлове. Просто ги пропускам и всичко е наред ?

Точно така :)

П.П. И разрешете да виждате скрити и системни файлове, защото някои от файловете и директориите в тази директория са скрити или маркирани като системни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така :)

П.П. И разрешете да виждате скрити и системни файлове, защото някои от файловете и директориите в тази директория са скрити или маркирани като системни

Много ви благодаря! Скритите папки заради други работи съм ги направил видими :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Ivova Borislava
      Здравейте,
      От флашка си възстанових изтрити архиви със снимки. Проблема е, че не мога да ги отворя или разархивирам. Дава прозорец  грешка:
      При опит да ги отворя: The archive is either in unknown format or damaged.
      При опит да разархивирам: No archives found. The archive is either in unknown format or damaged.
      Пробвах различни програми за поправка на damaged архиви, но не успях. Някой да се е срещал с такъв проблем и да има решение?
      Благодаря:)
    • от mars_L
      Защо когато съм създал SFX инсталатор с WinRAR и съм въвел следната команда:
      Path="%ProgramFiles%"
      (да се разархивира в C:\Program Files) при 64-битов Windows се разархивира в:
      C:\Program Files (x86)

Има ли решение на проблема така, че и при 32- и при 64-битов Windows файловете да се разархивират точно в определената папка, а именно: C:\Program Files ?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.