Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

dido_928

Търся 1 игра помощ моля.

Препоръчан отговор

Здравейте , преди около 2-3 години играех 1 игра за която не се сещам, знам само че се съзтезавахме по 1 писти и имахме оръжия върху колите доста е зарибителна имаше мапове към (Истанбул,и други Градове/Държави) но не се сещам. ПОМОЩ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е тя знам е но благодаря.Да добавя само оръжията който си спомням бяха , (ракети , мини и минигън)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля , във GRID 1/2 нямат колите оръжия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Две предложения :

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@An0n, много благодаря играта се казва "death track" благодаря и на всички други може да лок :)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Издирвам една игра, която много обичах да играя преди 4-5 години. Състои се в напасване на морски джунджурии - миди, рачета и т.н  Като събереш три еднакви, те изчезват. Спомням си, че рачетата и другите въздишаха много сладко докато играеш, и правеха сладурски физиономийки. Намерих една, която се казва Deep Blue Sea, но не е същата. Много е подобна обаче като изглед и тн. 

Мерси предварително за помощта :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.