Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам следния въпрос- бихте ли ми препоръчали видео карта до 250 лева. По принцип съм си харесал тази PALIT GTX650TI BOOST 1GB-GDDR5 , но ако имате предложения за по-добър вариант ще се радвам да ги чуя. Желанието ми е да получа възможно най-добрия вариант цена-производителност за тази сума. С amd A8-3870 процесор съм, дъно на ASUS F1A75 M Pro и захранване на Seasonic 550W Bronze. Благодаря предварително за съветите !

Редактирано от mao_sama (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля линковете да са по правилата!!!!!!!!!!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хвърли един поглед и на SAPPHIRE R7 260X 2GB GDDR5 OC !

П.П

Не видях една малка подробност boost в името на видеокартата, тогава тя е по-добрата!

Редактирано от Daredevil_666 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видео карта MSI ATI Radeon R7790, 2048MB, GDDR5, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E Даже остават и пари да почерпиш приятелите :)

Добре производителността на GTX 650ti Boost със сигурност е по-голяма от на тази, а моята цел е точно това да получа максимална производителност за тези пари. Ако имате идеи за по-мощна карта за 250 лв. моля да ми я препоръчате. П.П.

А дали има голяма разлика между 1gb i 2gb версия на gtx 650ti boost, смисъл толкова голяма, че да си струва закупуването на карта с 40 лева по-скъпа... защото ако е за едни 40 лева и ако си заслужава, бих излезнал малко от бюджета си  :) Говоря за следните две версии на gtx650 ti boost- PALIT GTX650 TI BOOST 1GB-GDDR5 и PALIT GTX650 TI BOOST 2GB-GDDR5 .Или за тези пари има и по-добри варианти? :ohmy: Моля за съвети!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре производителността на GTX 650ti Boost със сигурност е по-голяма от на тази, а моята цел е точно това да получа максимална производителност за тези пари. Ако имате идеи за по-мощна карта за 250 лв. моля да ми я препоръчате. П.П.

А дали има голяма разлика между 1gb i 2gb версия на gtx 650ti boost, смисъл толкова голяма, че да си струва закупуването на карта с 40 лева по-скъпа... защото ако е за едни 40 лева и ако си заслужава, бих излезнал малко от бюджета си  :) Говоря за следните две версии на gtx650 ti boost- PALIT GTX650 TI BOOST 1GB-GDDR5 и PALIT GTX650 TI BOOST 2GB-GDDR5 .Или за тези пари има и по-добри варианти? :ohmy: Моля за съвети!

Това са най-производителните карти за тези пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са най-производителните карти за тези пари.

Но струват ли си даването тия допълни 40 лева за 2gb версия ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aко играеш на 1680х1050 или по-голяма си струва да вземеш карта с 2GB памет. Вече доста игри има, които на висока резолюция заемат повече от 1GB. PALIT GTX650TI BOOST 2GB D5 286лв. е доста изгодна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aко играеш на 1680х1050 или по-голяма си струва да вземеш карта с 2GB памет. Вече доста игри има, които на висока резолюция заемат повече от 1GB. PALIT GTX650TI BOOST 2GB D5 286лв. е доста изгодна.

На 1360х768 ще се играе за сега, затова се чудя дали да си взема 2 gb или 1 gb  :help wanted4:

П.П.

Забелязах че, мониторът ми е само с VGA конектор от 15 пиновите (смисъл кабелът, с който съм в момента и от двата края е с 15 пинов накрайник, т.е VGA), а като гледам картата няма такъв, версията VGA-DVI кабел ли е най-добрият вариятн за решението на проблема? И какъв друг кабел с VGA накрайник от едната страна (тая дето влиза в монитора) и накрайник, който отговаря на тези, които картата има, от другия край, можете да ми препоръчате, за да не стане така, че да си взема карта за близо 300 кинта пък да не мога да си я свържа към екрана  :D  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Svetlio88
      Здравейте!
      Препоръчайте смартфон до 300 лв. (това ми е абсолютния таван), който да е задължително с дисплей 5.5", тъй като големият дисплей е важен за мен.
      За момента се колебая между следните модели:
      1. Xiaomi Redmi Note 5А Prime 
      Операционна система: Android 7.1 Nougat
      Дисплей: 5.5" (1280x720) IPS
      Процесор: 8x Cortex-A53 (1.4 GHz)
      Оперативна памет: 3 GB
      Вградена памет: 32 GB
      Камера: 13 MP
      Добри параметри като за парите, които мога да отделя, но като кажа името на марката много хора ме гледат с недоумение
      2. Xiaomi Redmi Note 5А
      Операционна система: Android 7.0 Nougat
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.4 GHz)
      Оперативна памет: 2 GB
      Вградена памет: 16 GB
      Една идея по-евтина алтернатива на горния, компромис с параметрите.
      3. Meizu M3 Note
      Операционна система: Android 5.1.1
      Дисплей: 5.5" (1920x1080) LTPS IPS
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.8 GHz) + 4x Cortex-A53 (1.0 GHz)
      Оперативна памет: 3 GB
      Вградена памет: 32 GB
      Добри параметери като за парите си, но тази марка поне за мен е напълно непозната и се съмнявам в качеството, предвид ниската цена. 
      4.  Meizu U20
      Операционна система: Android 6.0
      Дисплей: 5.5" (1920x1080) LTPS IPS
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.8 GHz) + 4x Cortex-A53 (1.0 GHz)
      Сходна цена с горния, но по-малко памет?? Тук дилемата е по-малко памет и Андроид 6 при У20 срещу повече памет, но андроид 5.1.1 при М3 Ноут.
      5. HTC Desire 728G
      Операционна система: Android 5.1.1
      Дисплей: 5.5" (1280x720) Super LCD2
      Процесор: 8x Cortex-A53 (1.3 GHz)
      Оперативна памет: 1.5 GB
      Камера: 13 M
      По-популярна марка, за качество незнам. Това е телефон, който ми харесва най-много чисто визуално, особено варианта с белия панел. Бих се радвал ако разясните дали операционната система Android 5.1.1 е "минус" за този телефон спрямо Android 7.1 при Xiaomi. Първоначално се бях спрял на HTC, но бюджетните модели гледам са доста стари.
      6. HTC Desire 820
      Операционна система: Android 4.4.2
      Дисплей: 5.5" (1280x720) LCD
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.5 GHz) + 4x Cortex-A53 (1.0 GHz)
      Това е телефон, който наистина ми харесва много като дизайн. Но се замислям, защото самия модел май е старичък, а и Android 4.4.2 също, при наличие на 7 версия при други смартфони.
      7.  ASUS ZenFone Go ZB552KL
      Операционна система: Android 6.0
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.3 GHz)
      Като марка Асус я харесвам много и бих заложил на нея, независимо дали е за смартфон или лапоп. Този модел е по-ниска цена от всички гореизброени модели, разбира се това е и компромис с параметрите, но пък имам доверие в марката.
      Това са моделите, на които съм се спрял, но не се ограноичавам само до тях. Вероятно има и други подходящи модели и марки.
      Приоритет при избора ми е наличие на 5.5" дисплей и приемливо качество на материалите, от които е изработен. Първите модели предполагам са по-бюджетни и съмнителни поне за мен марки, но вероятно по-нови модели. Последните (HTC и Asus) са по-познати и класически модели, но вероятно по-стари. С различните версии на Андроид не съм запознат, така че разчитам на Вас  
      Благодаря предварително на всеки!
    • от Божидар Борисов
      Здравейте!
      Въпроса ми е следния: имам бюджет 5000лв.(+~1000 за обслужване).
      За сега съм се спрял на следните автомобили: Renault Megane II Diesel(тук съм в дилема 1.5 или 1.9), Mazda 3 1.6D, Volvo S60(като цяло волво като модели по голямата част ми допадат), Alfa Romeo 147 1.9 JTD, Opel Astra 1,6.
      Това, което търся в една кола е да е удобна от към интериор,да има някой екстри(климатроник,мултиволан), не търся супер мощна печка, порядъка на 110-130 коня 1.6-2.4 е достатъчно за да може и да не харчи твърде много.
      Спрял съм се предимно на дизелови двигатели и ги предпочитам, затова съм писал опела като краен вариант тъй като те вътре са като каруци имат 2 "врътки"   и седалките са :X.
    • от Tosho55
      Здравейте,та искам да си сглобя някаква машинка,с която да мога да подкарам абсолютно всички игри в момента с бюджет около 1600 лева и също така имам въпрос,та вчера намерих този испански сайт от един приятел https://www.pccomponentes.com/sistemas-operativos и забелязвам,че дори видеокартите са нормални цени,както знаете в момента заради копачите цените на видео картите се е покачила драстично,та имате ли някакви мнения?Води се,че са чисто нови,но според вас дали има някакъв шанс да имат проблеми или случайно да ме измамят? Също така разполагам с монитор,имам и хард диск но е само 400 гб,което мисля,че не е достатъчно така че не смятам да го използвам.Благодаря предварително!

• от kolib4iata
      Здравейте.Помогнете моля в избора на монитор за игра на WOT.Искам да си взема един в съотношение 21:9 но не знам дали играта я поддържа.Моля които знае и играе в тази резолюция (2560x1080) да сподели опит, че английския ми е слаб и нищо не разбирам от чуждите форуми.Спрял съм се на бюджетно решение.
      LG 29UM58-P или  LG 29UM59-P или LG 29UM68-P
    • от Little Джигит
      Здравейте! Нов съм в сайта. Приятно ми е, Александър! Знам че има много изписани постове на тема "проблеми с видео карта" и т.н., но не намерих случай подобен на моя. Проблемът е следният - когато поставя видео картата в слота (видео картата е nvidia geforce 8500gt 256mb 128-bit) и сложа VGA кабелът, пускам компютъра всичко, тръгва, но почват да излизат цветни пикселчета, инсталирам драйверите, рестартирам компютъра и пак същият проблем. Надявам се разбрах те, какво имам предвид. Някви идеи защо става така?
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.