Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте  бих искал да ви помоля за препоръка на добра конфигурация  да излезе до 1000 лв или по малко   компа ще се ползва предимно за игри  знам че за 1000 лв няма да е нещо супер мощното но възможно най - производителното което може да се намери в тази ценова листа  монитора ми е  LG FLATRON W2243T  oчаквам предложенията ви :) 

P.S  po vuzmojnost procesora da e Intelski a videoto Nvidia  ^^ prosto poveche ne bih iskal da sum na AMD + ATI :x ( lichno mnenie ) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Препоръчах горната конфигурация на един приятел. Много добре се държи, но след като сменихме охлаждането. Стоковото охлаждане на AMD една пукната пара не струва. Дори без сериозно натоварване вдига ужасен шум, с лекота стига до над 75 градуса, при почти всяка игра и много бавно сваля температурата след това. Усъмнихме се в монтажа на Никем (напълно неоснователно), свалих радиатора, смених пастата, при това с качествена - с нищожно подобрение. Знам, че в контекста на темата и предвид бюджета се ползва бокса като компромис, но то и за комромис не става. Направо е напълно неизползваемо, освен ако само ще браузвате из интернет с него. Просто не си струва да го предлагате... П.П. Това не е критика към труда положен за събирането на конфигурацията, а просто ревю, което пиша с цел да се избегне предлагането на това охлаждане за в бъдеще или поне да се предупреждават хората за недостатъците му. Редактирано от flare (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчах горната конфигурация на един приятел. Много добре се държи, но след като сменихме охлаждането. Стоковото охлаждане на AMD една пукната пара не струва. Дори без сериозно натоварване вдига ужасен шум, с лекота стига до над 75 градуса, при почти всяка игра и много бавно сваля температурата след това. Усъмнихме се в монтажа на Никем (напълно неоснователно), свалих радиатора, смених пастата, при това с качествена - с нищожно подобрение. Знам, че в контекста на темата и предвид бюджета се ползва бокса като компромис, но то и за комромис не става. Направо е напълно неизползваемо, освен ако само ще браузвате из интернет с него. Просто не си струва да го предлагате... П.П. Това не е критика към труда положен за събирането на конфигурацията, а просто ревю, което пиша с цел да се избегне предлагането на това охлаждане за в бъдеще или поне да се предупреждават хората за недостатъците му.

Явно сте попаднали на дефектна бройка процесор, защото имам наблюдения върху няколко FX-са с боксовия охладител и това без сериозно натоварване да вдига 75градуса е абсурд. Дори при игри не съм забелязвал над 65градуса. Ако е клокнат без проблем ще държи 75, но без клок и със слабо натоварване да вдига 75градуса :eek: има нещо което не е наред! :( 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Може и да е дефектен. Май не съм се изразил правилно. "Без натоварване" се отнасяше за шума. 75-те ги вдигаше след 15мин Мафия2 (при което вече трудно се води разговор в стаята, заради воя на вентилаторчето) и ги сваляше до 40 други 15 след излизане от играта. И аз отначало (след като човека ми се обади да се оплаква) възразих, че е невъзможно да предлагат боксов охладител, който не може да се оправя, ама го видях с очите си. Обаче с другото охлаждане заспа. П.П. Четох още няколко оплаквания по разни форуми из нета. Като цяло аз винаги тършувам преди да си купя или да предложа нещо, ама човека искаше конфигурация на пожар. Обяснението с дефектни бройки доста добре се връзва. Редактирано от flare (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.