Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

В момента съм със Gigabyte HD7850 и се чудя дали да я продам и да взема Gigabyte R9270X, защото са на горе-долу една цена! Какво ще ме посъветвате? :clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като продадеш тая 7850, нали не мислиш, че ще и вземеш 350-360 лв. колкото струва R9 270X ? Освен това последната е ребрандирана 7870 на по-високи честоти, така че за мен да минеш от 7850 на 7870 просто е лишено от логика.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като продадеш тая 7850, нали не мислиш, че ще и вземеш 350-360 лв. колкото струва R9 270X ? Освен това последната е ребрандирана 7870 на по-високи честоти, така че за мен да минеш от 7850 на 7870 просто е лишено от логика.

Аз пък съм много надъхан да вземам!Оптимизацията ще е по-добра,пък и r9 270x почити лизва 7950,а за battlefield 3.5 знаем,че r-сериите ще са оптимизирани!ДРУГИ МНЕНИЯ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дефинирай "оптимизация".

Аз пък съм много надъхан да вземам!

Тогава защо търсиш съвет ?

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друго мнение: От 7850 единствено има смисъл ъпгрейт към R9 280X, всичко останало е преливане от пусто в празно. Какво не си доволен от 7850-ката, че искаш да я сменяш??!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друго мнение: От 7850 единствено има смисъл ъпгрейт към R9 280X, всичко останало е преливане от пусто в празно. Какво не си доволен от 7850-ката, че искаш да я сменяш??!

Много просто!Цената на 7850 ще падне , а сега мога да си взема карта от новото поколение без кой знае какво доплащане! 

Дефинирай "оптимизация".

Тогава защо търсиш съвет ?

За да разбера какво е мнението на The_Reaver!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много просто!Цената на 7850 ще падне , а сега мога да си взема карта от новото поколение без кой знае какво доплащане! 

Ново поколение е твърде пресилено, стар чип в нова опаковка или фейслифт иначе казано. Никакво ново поколение не купуваш на практика.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ново поколение е твърде пресилено, стар чип в нова опаковка или фейслифт иначе казано. Никакво ново поколение не купуваш на практика.

Но пък числото е различно! :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се бях засилил да сменям 2 7850 за R9 280X  :D  ама нещо се отказах. Иначе от 7850 на R9 270X много не си заслужава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Asus или Gigabyte или някоя от другите? :D

Която си харесаш. ;)

Двата производителя са достатъчно известни за да може да прецени човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.