Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Power Boy

Проблем с Batman : Arkham Asylum

Препоръчан отговор

Здравейте ! Играя тази игра от вчера и днес стигнах до Лечебницата/Моргата като отворя всички трупове (3) се показват Майката, Бащата на Брус, последния труп е някакво като зомби, и изпуска някакъв газ и падам на земята после го няма на масата - Тук е проблемът всичко около мен се разпада (не знам дали е от играта) и съм в буря, като тръгна и ми изписва "Runtime Error" И не мога да го мина :(

П.П. http://www.youtube.com/watch?v=jHzQCQyZK-k - На тази мисия е на 9:00 минута вижте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В частите със "Scarecrow" се използват нови зони в стила, който ти описа (с разпадане и дъжд в тях) и там на доста места има оплаквания от непредвидени сривове на играта. Пробвай следните неща : 1. Инсталирай последният PhysX System Software. За момента версията е "9.13.0725". 2. Точно в тази част на играта изключи всякакви допълнителни опции във видео настройките. В смисъл всякакви там хардуерни разширения, филтрации, заобляне на обекти и прочие. Не знам точно на какво се дължи "крашването", но логиката показва, че точно тези зони явно не са много добре оптимизирани и има някакъв проблем с рендирането.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го пробвам. Мерси :)

------------------------------------------

П.П - http://prikachi.com/images/552/6679552Q.jpg

Инсталирана ми е 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.