Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ето тези точкови черти http://prikachi.com/images/460/6679460X.png излязоха от контрол. Как мога да ги махна? Изключих автоматичното им генериране но не помогна - оттогава по нормалния начин не се получават - като напиша *** и дам Enter, но пък след всеки ентър (без звездички) излизат автоматично. Така че след като успея да ги махна как да възстановя нормалното им използване?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са пунктираните линии между табулаторите.

Погледнете тук, как се изключват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм обяснил че съм ги изключил и тогава полудяха и се появи проблема - вече не се генерираха когато въведа три звездички и Enter, но като дам нов ред произволно се появяваха в най-разнообразни конфигурации (само в този документ). Реших си конкретния проблем като копирах съдържанието на поразения документ и го поставих в нов - оттогава поне не ми оакват така текста, но пък не мога и да ги включа да ги ползвам - вижте

Публикувано изображение

Някакви идеи как да ги включа? Бяха удобни за обособяване на пасажи от текст..

Редактирано от Krasimir Trifonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.