Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, моля за помош при избора на нов телефон . Аз разгледах няколко и за цена-производителност ми хареса този LG NEXUS 4 . Ако имате някакви други предложения , нека да са до 600лв. макс , да имат поне 5мп и светкавица, да има хубав дисплей .
Очаквам мненията ви , благодаря предварително на отговорилите  :clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесания апарат е перфектен избор, но в тази връзка след няколко дни излиза 5-цата на същия модел.

Аз лично се надявам и предполагам, че ще е още по-добър от този и затова ще те посъветвам да изчакаш.

Иначе грешно подхождаш в търсенето на съвет - първо обясни какво искаш да правиш с този апарат, какво най-често ще ползваш в него, за да могат съветите да бъдат адекватни.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само че мен ме съмнява 5-цата да се събере в бюджета.. 

Към автора: Nexus е много добър избор, погледни обаче и S3, има го на доста места под 600 лв. и също е чудесен избор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мястото на автора - влизам примерно тук и почвам да сравнявам... Телефона не е никак лош, но аз не бих си взел телефон без радио... Не знам от къде се появи тази мода, да не се слага радио в телефоните, сякаш ще натежат или кой знае какво... Можеш да погледнеш и Sony Xperia SP, който в Мтел е на същата цена, а също така и Sony Xperia M, който е на половин цена... (понеже по-малкия екран за мен е предимство...). Спестяваш 250 лева, които можеш да ги дадеш за една екскурзия по Нова година...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само че мен ме съмнява 5-цата да се събере в бюджета..    Към автора: Nexus е много добър избор, погледни обаче и S3, има го на доста места под 600 лв. и също е чудесен избор.

Ще се събере, ако се купи от извън България.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В крайна сметка реших да си взема един  от тези :  ZTE Grand X Pro  , Alcatel OT Idol6030x или подобен остава само да ги видя на място , ако имате предложения с подобни телефони са добредошли.Телефонът ще го ползвам за интернет , игри (не от най-тежките)  и да има поне 5mp камера и светкавица(за предпочитане), да не е с прекалено голям екран.

Като помислих Nexus-a е прекалено добър за мен , а със спестените ще си взема по добри компоненти за новия компютър :P .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глас тогава за алкатела, а вместо ZTE-то бих ти препоръчал ако още го имат на промоция - Huawei G600. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, бих ти предложил да пгледнеш един телефон на Gigabyte модела е GSmart Sierra S1  на мен ми привлече вниманието този модел, разгедайго. Най-важното за мен е, че е с 2 SIM карти голямо удобство си е, от както ползвам такъв  телефон се родих не ходя с по два в джоба. :)

По подробна информация

Видео ревю

Дано съм бил полезен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В крайна сметка реших да си взема един  от тези :  ZTE Grand X Pro  , Alcatel OT Idol6030x или подобен остава само да ги видя на място , ако имате предложения с подобни телефони са добредошли.Телефонът ще го ползвам за интернет , игри (не от най-тежките)  и да има поне 5mp камера и светкавица(за предпочитане), да не е с прекалено голям екран.

Като помислих Nexus-a е прекалено добър за мен , а със спестените ще си взема по добри компоненти за новия компютър :P .

Разбира се, че Idol. А този Gigabyte не е лош, но предполагам, че ще е на по-висока цена.

Редактирано от Avicii (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз разгледах няколко и за цена-производителност ми хареса този LG NEXUS 4

В крайна сметка реших да си взема един  от тези :  ZTE Grand X Pro  , Alcatel OT Idol6030x 

Нали си наясно, че тези цени в сайта на М-Тел са с договор за 24 месеца, и месечна такса 24.90?...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали си наясно, че тези цени в сайта на М-Тел са с договор за 24 месеца, и месечна такса 24.90?...

Много ясно , аз от там гледах колко са и прецених , че ми е достатъчно да дам 250 лева за да си задоволя исканията затова се отказах от nexus-a  И да благодаря на всички от този форум ако не бях влязал до сега да бях си взел няколко боклука !!!! :tongue2:

Здравей, бих ти предложил да пгледнеш един телефон на Gigabyte модела е GSmart Sierra S1  на мен ми привлече вниманието този модел, разгедайго. Най-важното за мен е, че е с 2 SIM карти голямо удобство си е, от както ползвам такъв  телефон се родих не ходя с по два в джоба. :)

По подробна информация

Видео ревю

Дано съм бил полезен.

Ако го имаше в българските оператори бих си помислил но го няма , идеята ми е да си взема нов план с безплатни минути и интернет + телефона (който от договора ще бъде на по-ниска цена , предполагам)  П.П.: Мисля да питам приятел от Германия който ще се връща скоро , ако може да ми го вземе от там ако е по - евтин :)

Редактирано от Метин Шабан (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

............

П.П.: Мисля да питам приятел от Германия който ще се връща скоро , ако може да ми го вземе от там ако е по - евтин :)

Питай го и за Nexus 4, защото днес гледах двете устройства, споменати по-горе. При слаб натиск в централната част на екрана на двата телефона (ZTE Grand X Pro и Alcatel OT Idol) на бял фон забелязах, че има сериозно поддаване и веднага се появяват тъмни петна, все едно натискаш монитор на лаптоп. Освен това сглобката на Alcatel не ми допадна особено, става дума за горния бутон за включване. При по-сериозните производители този (де)ефект отсъства. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намира се за по 560лв.,и все още смятам, че си заслужава, предвид факта че е излезнал S4!

Само че мен ме съмнява 5-цата да се събере в бюджета.. 

Към автора: Nexus е много добър избор, погледни обаче и S3, има го на доста места под 600 лв. и също е чудесен избор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пред Nexus а бих избрал Galaxy S3 , но човека реши да отдели по малък бюджет , виж тези модели примерно на Gigabyte или Prestigio , Gigabyte GSmart Aku A1 с 3G модул.

а за по малко пари може PRESTIGIO MultiPhone 4044 DUO, 3G

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пред Nexus а бих избрал Galaxy S3 , но човека реши да отдели по малък бюджет , виж тези модели примерно на Gigabyte или Prestigio , Gigabyte GSmart Aku A1 с 3G модул.

а за по малко пари може PRESTIGIO MultiPhone 4044 DUO, 3G

а защто s3 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-важното за мен е, че е с 2 SIM карти голямо удобство си е, от както ползвам такъв  телефон се родих не ходя с по два в джоба. :)

off. Винаги съм се чудил на тези които ходят с два еднакви телефона в джоба с различни номера. Сякаш не могат да те търсят и да набираш от един номер. Виж различни ОС по го разбирам ама с две сим карти ми е много чудно за какво.

а защто s3 ?

Предполага се че са някаква доказана марка при андройд от разни други пластмасарии.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами S3 защото не може S4 , шегата настрани S3 е доста добра машинка и за това за което каза че ще ползваш телефона , ще ти е даже предостатъчен защото аз с моето Sony Ericsson Live With Walkman си играя Real Racing , естественно доста лагва но ... няма как , 

Предполага се че са някаква доказана марка при андройд от разни други пластмасарии.

Не че Нексус а не е доказана машинка , Lg и Google също са направили добра машинка , но все пак всеки е на ясно с лидерството на Samsung в отношение на смартфони и таблети 

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно и затова цената на nexus е 560  а на s3 е с поне 150 лева по - висока

Samsung GT-i8190 GALAXY S III Mini white 

поне влизаме в бюджета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо да давам 200 лева отгоре за с3 като може да взема по хубав (по характеристики) от него за по - малко пари ? говоря примерно за новия нексус който ще струва 300$ така видях  беше с 16мп и го водеше в доста др. характеристики

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това си е твой личен избор , и двата телефона са хубави , ти сам реши кой ще ти е по удобен , но за това което искаш да го ползваш аз ти казах , достатъчен ти е дори и по слаб телефон , но щом си готов да отделиш пари за Нексус , но ще струва около 350 $ НЕКСУС 16 ГБ

както ти казах , въпрос на вкус 

като функционалност , като дизайн за мене в момента водят моделите Galaxy 

единственното което можеше да ме впечатли в новия Нексус щеше да бъде камерата 8 MP NIKON , но стана ясно че няма да е на NIKON ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

единственното което можеше да ме впечатли в новия Нексус щеше да бъде камерата 8 MP NIKON , но стана ясно че няма да е на NIKON ...

Значи маркетингови трикове като този все пак работят за някои хора...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи маркетингови трикове като този все пак работят за някои хора...

На мен най много в този телефон ми харесва камерата ако става на въпрос , забравих и кит кат а CLICK

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung GT-i8190 GALAXY S III Mini white 

поне влизаме в бюджета

S3 mini, не си заслужава за тези пари. Много е орязън и като цяло не си заслужава.

Като собственик на S3 ще ти кажа, че си заслужава и ще ти кажа защо:

1. Страхотен дисплей, 4,8" мислех си, че ще е неудобно с толкова голям телефон, но сега не ми прави впечетление.

2. 4 ядрен процесор и добро видео, ако искаш да играеш всички игри без проблем това е от голямо значение. Real Racing 3 е доста тежка, но ми върви супер, докато преди на S2-ката(S3 mini същата история) имаше доста лагвания.

3. 8МП камера със светкавица прави страхотни снимки и клипове.

4. Слот за карти памет. Това си е голям плюс, който при Нексус липсва.

5. Батерията е достатъчна за цял ден сърфиране в интернет или за играене на игри. При разговори и нормално ползване на интернет издържа около 3дни.

6. Имаш винаги голям избор от към ъпдейт на Андройда. Дори и Самсунг да не пуснат нова версия има достатъчно ROM-ве и Кернели в интернет. Тоест ще си го флашваш с каквото ти хареса и винаги ще си актуален. Това си е голям плюс при Самсунг, до скоро имах и S1 и го бях флашнал до 4.2.2 версия на Андройд и вървеше супер стабилно, докато доста по-нови телефони от други марки си стоят на 2.3.6 или 4.0.4, защото не могат да се флашват.

Моя съвет е или S3 или Nexus4. Другите устройства с андройд (ZTE, Gigabite, Prestigio и т.н.) няма да имат тези актуализации и тази стабилност. Не случайно Самсунг е лидер при андройд устройствата. За цената, която искат ти дават най-добрия дисплей, телефон с възможност за актуализации, страхотни параметри и не на последно място всичко това направено да върви гладко и безпроблемно. :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Xristis Games
      Здравейте,
      Имам следния проблем. Компютъра ми е старичак, но постоянно добавям някоя част за да се подобри и преди седмица си купих процесор. Първият процесор с който е купен компютъра беше Intel Pentium 4 (HT 640) и му взех Intel core 2 duo E8400 и реших да го сложа, но след като го сложих и нямах картина и перките на компютъра се въртяха много силно. По интересувах се и едно момче ми каза, че дъното не ми поддържа FSBto което в случая е 1333мхз. Сложох на другия ден един друг процесор който е Pentium E5700, но с FSB 800мхз и пак не подкарва картина ...      Като си върна стария процесор и всичко си тръгва... От какво може да е това? (Биос ъпдейт? Ново дъно?) Благодаря предварително!
    • от Божидар Борисов
      Здравейте! Набелязал съм си няколко модела коли, бюджетът ми е 6000. Търся нещо малко по "спортно" колкото може да се кажа за кола с толкова малък бюджет.
      Не търся икономия чак толкова много нещо до 150-160 коня е екстра, относно поддръжката, знам че алфа мазда тойота не са евтини за поддръжка и съм подготвен за по-сериозни ремонти ако се налага.
      1) Тойота Селика -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11525286722183727
      2) Алфа Ромео ГТ -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11522848759800714
      3) Алфа Ромео 159 -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11526411649930274
      4) Мазда 6 -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11526029658355431&slink=7cbl2z
      Най-много ми допада тойотата но гледам че стоят от 1-2 месеца повечето от тези и се замислям ? Какви са вашите мнения.
    • от даниел павелов
      Добър ден! Бих искал да попитам дали мога от някъде да си изтегля БЕЗПЛАТНО учебници по биология и химия за 8-и и 9-и клас, понеже правих струвах не намерих, все са до 7-и клас, а аз имам електронен четец  и понеже ще заминавам сега за месец на село и затова питам. Благодаря ви предварително!
    • от Пени
      Здравейте, аз съм ученик в 9ти клас
      Много ви моля за помощ, поради факта, че в понеделник, демек утре имам есе по психология на една от следните теми :
      "Не можем да решим проблемите, ако разсъждаваме по същия начин, по който сме разсъждавали при създаването им. "
      "Няма човешки проблем, за който да не съществува лесно решение - съвършено, надежно и погрешно. "
      "Човекът е единственото живо същество, което усеща собственото си битие като проблем, който трябва да разреши и от който той не може да се избави."
      Критериите за есето са следните :
      1. Ниво на разпознаване на проблема, заложени на фрагмента  5т.
      2. Ниво на философска осмисленост и интерпретация ( което специално моят учител няма да взима в предвид заради възрастта ни ) 10т.
      3. Логически последователно аргументирано ( да не се отклоняваме от идеята ) 10т.
      4. Изразена лична позиция ( трябва да се изрази към края ) 4т.
      5. Езикова и стилистична култура 3т.
      БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРЕТЕЛНО

• от leonsanchesss
      Здравейте, колеги 
      Мисля да си купувам принтер за това реших да попитам за съвети и препоръки.Спрял съм се на следните модели : 1.Canon Pixma MG3650        2.HP DeskJet Ink Advantage 3787 All-in-One        3.Canon iP7250
      Бюджета ми е около 150лв. Ще се използва главно  за принтиране на около 10-15 страници на ден.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.