Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, става дума за Packard Bell. Въпроса ми е дали дисплея е проблемен или трябват настройки. Видеокартата работи и не прави проблеми при втори монитор. Прилага снимка за да видите за какво става въпрос http://dox.bg/files/dw?a=2eca3b6865

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, става дума за Packard Bell. Въпроса ми е дали дисплея е проблемен или трябват настройки. Видеокартата работи и не прави проблеми при втори монитор. Прилага снимка за да видите за какво става въпрос http://dox.bg/files/dw?a=2eca3b6865

Дисплея да е притискан с нещо? Или лаптопа при затворен капак?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дисплея да е притискан с нещо? Или лаптопа при затворен капак?

Ами нямам представа, така купих лаптопа. Не помагам с нищо, но все пак пробвах с друг монитор както споменах горе и няма проблем. Не знам каква друга информация да дам

Не е напукан, няма никакви цепнатини...тези цветове са проблема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами нямам представа, така купих лаптопа. Не помагам с нищо, но все пак пробвах с друг монитор както споменах горе и няма проблем. Не знам каква друга информация да дам

Или контакти на матрицата или самата матрица, решава се със смяна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.kaldata.com/forums/topic/217896-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC-%D1%81-%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%B9-%D0%BF%D0%BE%D1%8F%D0%B2%D0%B8%D1%85%D0%B0-%D1%81%D0%B5-3-%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8/

Какво друго очакваш , че тук онлайн ще може да се оправи :no-no: сервиз или го ползваш като настолен с външен монитор .

ПП. Хах , то бил друг лаптоп :) какво ги правиш бе човек :D

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или контакти на матрицата или самата матрица, решава се със смяна

Съжалявам за въпроса, но може ли снимка на матрица, за да видя какво представлява? Дали е малка платка която се свързва към дънната платка с кабел?

http://www.kaldata.com/forums/topic/217896-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC-%D1%81-%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%B9-%D0%BF%D0%BE%D1%8F%D0%B2%D0%B8%D1%85%D0%B0-%D1%81%D0%B5-3-%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8/

Какво друго очакваш , че тук онлайн ще може да се оправи :no-no: сервиз или го ползваш като настолен с външен монитор .

ПП. Хах , то бил друг лаптоп :) какво ги правиш бе човек :D

Не очаквам нищо, просто исках да разбера от къде идва проблема :) Вчера купи 5 от един пазар за по 20-30 евро   :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера купи 5 от един пазар за по 20-30 евро

Аха, Вие купувате безогледно боклуци от германци, а после от нас българите искате решения на проблемите с тези боклуци, така ли? В България може да сме бедни, но не сме толкова ниско, че умишлено да купуваме развалена техника. Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам за въпроса, но може ли снимка на матрица, за да видя какво представлява? Дали е малка платка която се свързва към дънната платка с кабел?

Не очаквам нищо, просто исках да разбера от къде идва проблема :) Вчера купи 5 от един пазар за по 20-30 евро   :tongue2:

Не матрица е това, голямото на което виждате образа

И за 20-30 евро това можете да очаквате. Свързвате му външен монитор и си работите

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха, Вие купувате безогледно боклуци от германци, а после от нас българите искате решения на проблемите с тези боклуци, така ли? В България може да сме бедни, но не сме толкова ниско, че умишлено да купуваме развалена техника.

Нищо не съм купил от Германци, и не мисля че лаптопа е боклук. Не съм Ви молил за помощ, а и не сте ми помогнали с нищо.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не съм купил от Германци, и не мисля че лаптопа е боклук. Не съм Ви молил за помощ, а и не сте ми помогнали с нищо.

Ама ние тука в България не работим с Евро, така че определено не е купено от България. Нито сте го тествали като сте го купили. За 40лв очаквате да ви продадат нещо хубаво ли? Само матрицата на лаптопа струва повече и то втора употреба. Те и за това са го зарязали - скъп ремонт. Лаптопа щом е купен развален - очевидно е, че за някого е бил боклук, от който е искал да се отърве. Другият път проверявайте това, което купувате. Да не излезе, че и дъното е печено във фурната и ще умре всеки момент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не матрица е това, голямото на което виждате образа

И за 20-30 евро това можете да очаквате. Свързвате му външен монитор и си работите

Намерих същата матрица за 25 евро и я смених, сега всичко е ОК.

Благодаря за помощта. 

Packard Bell MS2273

2 GHz

RAM- 4 GB

Hard- 500 GB

Купих го за 30 евро, матрицата 25 евро..мисля че си заслужава

Ама ние тука в България не работим с Евро, така че определено не е купено от България. Нито сте го тествали като сте го купили. За 40лв очаквате да ви продадат нещо хубаво ли? Само матрицата на лаптопа струва повече и то втора употреба. Те и за това са го зарязали - скъп ремонт. Лаптопа щом е купен развален - очевидно е, че за някого е бил боклук, от който е искал да се отърве. Другият път проверявайте това, което купувате. Да не излезе, че и дъното е печено във фурната и ще умре всеки момент.

Не искам да навлизаме в спор, извинявам се ако по някакъв начин Ви нагрубих.

За разлика от България, тук в Холандия няма толкова качествени специалисти.

Ако имат проблемна Рам и компютъра не тръгне, няма да си направят труда да проверят от къде идва проблема, а ще го продадат. 

Packard Bell MS2273

2 GHz

RAM- 4 GB

Hard- 500 GB

Купих го за 30 евро, матрицата 25 евро

Не си ли заслужава?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз щех да кажа че тия шваби не са толкова по изхвърлянето :)

А иначе има специалисти навсякъде , само че струват пари :D докато при нас - всеки втори разбира :wink12: а в чужбина , парите са му в джоба и при проблем си вика техник :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз щех да кажа че тия шваби не са толкова по изхвърлянето :)

А иначе има специалисти навсякъде , само че струват пари :D докато при нас - всеки втори разбира :wink12: а в чужбина , парите са му в джоба и при проблем си вика техник :D

Аз живея в град Айндховен, Холандия и тук повечето специалисти са турци. А при проблем с техника си купуват нова и не се занимават много с оправяне :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имат пари :) не ги жали , аз си ремонтирам енергоспестяващите лампи :D та камо ли по скъпа техника

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имат пари :) не ги жали , аз си ремонтирам енергоспестяващите лампи :D та камо ли по скъпа техника

Ами те нарочно масово се правят нещата некачествени и единствените хора, които мислят за екологията всъщност сме ние. Вместо да въртим веригата с увеличаващото се производство и изразходване на изчерпаеми природни ресурси, поне нещо което видимо е работоспособно или може да бъде - правим го такова. Едно време беше техниката, която нямаше много екстри, но издържаше по 10 години и работеше без особени проблеми.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

М, да ..... оня филм с програмируемото остаряване - капиталиста го е измислил :D

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.