Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Зравейте!

Някой може ли да ми даде цялата защита, която се слага в iptables за филтриране на UDP пакетите. Не искам да ми блокирва UDP пакетите а просто да блокирва флудера. Тоест при някакъв лимит да го блокирва и т.н. Благодаря Ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зравейте!

Някой може ли да ми даде цялата защита, която се слага в iptables за филтриране на UDP пакетите. Не искам да ми блокирва UDP пакетите а просто да блокирва флудера. Тоест при някакъв лимит да го блокирва и т.н. Благодаря Ви!

http://www.linuxhomenetworking.com/wiki/index.php/Quick_HOWTO_:_Ch14_:_Linux_Firewalls_Using_iptables#.UmYyw1N0SSp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от GermanecaBG
      Сигурен съм, че в този форум има почитатели и ползващи Arch Linux, така че нека да споделят тук своето мнение.
      Ето и официалната страница
      Ето и общ списък с приложения, сортирани по категории, като справка за тези, които търсят пакети цък
    • от Семка
      Еййй, реших и аз най-после да се регистрирам.
      Дълга история накратко, когато си свържа безжичните слушалки по Bluetooth, скоростта на интернета ми (едиснтвено ако използвам Wifi) пада до степен в която става неизползваем. Естествено, че винаги мога да сложа един AUX кабел или да не използвам Wifi връзка но самият проблем е решим, според мен. 
      Четох не малко из интернет, оказало се, че е common problem. За жалост решение така и не намерих, даже и временно. 
      Какво го предизвиква въпросния пролем? Според интернет е едновременното използване на Bluetooth и Wifi връзка от един и същ драйвър???? Звучи ми логично, но нищо повече. 
      За добро или лошо, проблемът не е предизвикан от конкретна Linux дистибуция, даже го има и при Windows машини. 
      Такаа, имайки в предивид всичко споменато горе, предлагам да измислим някакво решение? Предварително се извинявам ако пропуснал съм да споделя информация, която е необходима за установим източника на проблема. Не се сърдете, кажете какво Ви трябва.
    • от coldrage
      Здравейте, от скоро съм с Ubuntu 18.04. Опитвам се да подкарам една игра, но ми дава следният проблем :
      Wine cannot find the FreeType font library.  To enable Wine to
      use TrueType fonts please install a version of FreeType greater than
      or equal to 2.0.5.
      http://www.freetype.org

Търсих инфо в нета и правих какви ли не опити но не можах да го реша.
      Помагайте, моля!
    • от Ivelina Voinova
      Здравейте . Въпроса ми е има ли начин да се премине през Block Script със смяна на IP адрес . Или по точно кай са ефикасните начини да си сменя IP адреса, за да не може Blocscript да ми отчита грешка . До сега съм пробвала с браузера ТОР и няколко програми. 
    • от Fiori
      Добър ден! Отново се обръщам към вас с молба за помощ. Не е кой знае какво за някои от вас, но мен ме затруднява махането на фон от гиф. Нямам си ни най-малка представа как се случва. На изображение знам, но гифчетата явно си имат някакъв чалъм, който ако някой знае - да ми сподели. Благодаря предварително и се извинявам, ако въпросът не е към тази графа във форума. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.