Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Akademika10

стартиране на програма заедно с windows

Препоръчан отговор

здравеите искам една програма да ми стартира заедно с ос,с windows 7 professional съм  как мога да го направя това,благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравеите искам една програма да ми стартира заедно с ос,с windows 7 professional съм  как мога да го направя това,благодаря предварително

Click the Start button Picture of the Start button, click All Programs, right-click the Startup folder, and then click Open. Open the location that contains the item to which you want to create a shortcut. Right-click the item, and then click Create Shortcut. The new shortcut appears in the same location as the original item. Drag the shortcut into the Startup folder. The next time you start Windows, the program will run automatically.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искате програмата да се стартира при стартиране на ОС, но без да е необходимо отваряте груповите политики (gpedit) и там намирате в дървото стартиращи се програми и добавяте вашата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Click the Start button Picture of the Start button, click All Programs, right-click the Startup folder, and then click Open. Open the location that contains the item to which you want to create a shortcut. Right-click the item, and then click Create Shortcut. The new shortcut appears in the same location as the original item. Drag the shortcut into the Startup folder. The next time you start Windows, the program will run automatically.

благодаря за отговора ама ако може малко по простичко да ми обясниш че съм малко индианец

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря за отговора ама ако може малко по простичко да ми обясниш че съм малко индианец

Отваряш "Старт" менюто, този, кръглия бутон долу в ляво с иконката на Windows. Долу в менюто, което ще ти се отвори, имаш All Programs или Всички програми (според езика на който ти е Windows), кликваш там. Ще ти се отворят всички програми и папки, които имаш. Търсиш папка на име Startup, не знам как е преведена на български... Но трябва да е със значение като (или около) "Стартиращи". Отваряш тази папка и слагаш шорт кът-а на нужната ти програма. При следващото стартиране на системата ще се стартира и въпросната програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отваряш "Старт" менюто, този, кръглия бутон долу в ляво с иконката на Windows. Долу в менюто, което ще ти се отвори, имаш All Programs или Всички програми (според езика на който ти е Windows), кликваш там. Ще ти се отворят всички програми и папки, които имаш. Търсиш папка на име Startup, не знам как е преведена на български... Но трябва да е със значение като (или около) "Стартиращи". Отваряш тази папка и слагаш шорт кът-а на нужната ти програма. При следващото стартиране на системата ще се стартира и въпросната програма.

благодаря справих се

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.