Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Колко ли може да е трудно да се изготви дизайна на една операционна система? Мислите си, че трябва екип от специалисти, часове дискусии, десетки хиляди месечна заплата за всеки? Скъпи програми, компютри, сървъри? А ако използваме само Word? Дали може?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо ги разкрихте ! Те и най вероятно са ползвали и пиратско копие на MS Word. За да не пълнят гушите на конкуренцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо ги разкрихте ! Те и най вероятно са ползвали и пиратско копие на MS Word. За да не пълнят гушите на конкуренцията.

Темата е с цел майтап, виж раздела :) По-весело колега :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е с цел майтап, виж раздела :) По-весело колега :D

Именно ! Ама ти вземаш нещата на сериозно ! Аз лично съм далече от мисълта да е правен дизайна на MS Word. Още в iOS6 имаха проблем с часовника и май плащаха лицензи или нещо от сорта. Та сега да не ги емнат и MS Word по същата линия да се ръсят тук таме че нарушават нещо си на някои швейцарци и им ползват за шаблони дизайна.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.