Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

~ wish ~

Проблем с XP и инсталиране на Win7

Препоръчан отговор

Здравейте, давам направо с проблема!Преди малко си пуснах компютъра и Windows-a правеше някакви проверки на диск C, с които не съм изобщо запознат.След близо 5мин се върнах да проверя и видях, че не бях логнат в скайп.Логнах обратно и тръгна да ми дава проверки за микрофон и слушалки, при което ми изписа, че нямам звукова карта.Изтеглих 1 програма (което име забравих, започваше с D), която автоматично обновява драйвърите и обнових тези на motherbord-a и на звуковата карта, но уви, пак няма звук.Реших да рестартирам компютъра, при което изскочи следният проблем - http://i.imgur.com/qTxEtCZ.jpg , натискам "r", но няма никакъв ефект.Рестартира се донякъде и пак излиза това.

Това, което искам да питам е, има ли начин да си инсталирам Windows7, чрез флашка и ако може да ми обясните по-подробно как да го запиша на нея и как да го подкарам на компютъра си.

Компютърът ми е 2 гб рам, видео Ati Radeon 4800 HD serieis, 2 ядра, 2,53Ghz, ако се сетя нещо или съм пропуснал кажете да добавя.

Надявам се да ми помогнете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, което искам да питам е, има ли начин да си инсталирам Windows7, чрез флашка и ако може да ми обясните по-подробно как да го запиша на нея и как да го подкарам на компютъра си.

Компютърът ми е 2 гб рам, видео Ati Radeon 4800 HD serieis, 2 ядра, 2,53Ghz, ако се сетя нещо или съм пропуснал кажете да добавя.

Надявам се да ми помогнете!

За да направите буутваща флашка, опитайте тази програма http://www.kaminata.net/instalirane-na-windows-xp-vista-7-ot-flash-flash-pamet-t45493.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да направите буутваща флашка, опитайте тази програма http://www.kaminata.net/instalirane-na-windows-xp-vista-7-ot-flash-flash-pamet-t45493.html

Мерси за бързия отговор, да попитам тъй като си нямам ни най-малко идея, чрез тази програма ще си запиша ли win7, на флашка готов за инсталиране или какво по-точно?И колко ГБ флашка ще ми трябва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за бързия отговор, да попитам тъй като си нямам ни най-малко идея, чрез тази програма ще си запиша ли win7, на флашка готов за инсталиране или какво по-точно?

Да, ще направите флашката буутваща с тази програма..Но ако имате диск с Уиндоус, защо ще се занимавате да прехвърляте Уиндоуса от диск, на флашка. Стартирайте директно инсталацията от диска..

Влизате в BIOS настройвате си първо стартиращо устройство да е CD/DVD ако инсталирате от диск и продължавате напред..

Успех!

В линка който ви дадох, е обяснено добре, как се прави бутваща флашка с програмата..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ще направите флашката буутваща с тази програма..Но ако имате диск с Уиндоус, защо ще се занимавате да прехвърляте Уиндоуса от диск, на флашка. Стартирайте директно инсталацията от диска..

Влизате в BIOS настройвате си първо стартиращо устройство да е CD/DVD ако инсталирате от диск и продължавате напред..

Успех!

В линка който ви дадох, е обяснено добре, как се прави бутваща флашка с програмата..

EDIT: Простете невежеството ми, сега разбрах, трябва да имаш изтеглен win7 файла, да избереш неговото местоположение и после къде да се запише.Сега тегля един, ако знаете някакъв работещ и чист до 4гб бих се зарадвал да го споделите ако е разрешено. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.