Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Защо Бекъпа ми е по-голям от заетия дял на който го правя? Правя Бекъп с Acronis True Image Home 2012 на дял " С" който е 17.2 ГБ , а Бекъпа става за 2ч 20мин на 26.2 ГБ.Някои може ли да ми обясни това :ohmy: ,въпреки че съм му дал висока компресия !Няма никакви настройки или нещо подобно по програмата? Помогнете да разреша този казус !!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти да не го правиш да записва сектор по сектор ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го правя с Macrium Reflect и често обемът му е около 60% от действителното заето пространство. Обаче използвам не сектор по сектор копиране, а интелигентно копиране - само секторите, върху които има информация. Преди това обаче е добре да се прави и едно сканиране на файловата система за грешки.

Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го правя с Macrium Reflect и често обемът му е около 60% от действителното заето пространство. Обаче използвам не сектор по сектор копиране, а интелигентно копиране - само секторите, върху които има информация. Преди това обаче е добре да се прави и едно сканиране на файловата система за грешки.

ЗДРАВЕЙТЕ

Не не го правя сектор по сектор, за да стане това трябва да се сложи чавка на едно квадратче, а аз не го слагам. Има нещо друго което не мога да разбера, затова моля за помощ!По принцип Акрониса прави Бекъпа в съотношение 1:2 , докато при мен се получава обратното 2:1. Това е !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕЙТЕ

Не не го правя сектор по сектор, за да стане това трябва да се сложи чавка на едно квадратче, а аз не го слагам. Има нещо друго което не мога да разбера, затова моля за помощ!По принцип Акрониса прави Бекъпа в съотношение 1:2 , докато при мен се получава обратното 2:1. Това е !!!

Всъщност ти под Win ли работиш или я стартираш от boot cd, boot флашка ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност ти под Win ли работиш или я стартираш от boot cd, boot флашка ?

Стартирам я от boot CD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е невъзможно ! Я дай да видим снимка на партицията ти и колко е голяма ? Това C: 17гб да не е win xp ? Или заетото място е 17 гб a а партицията да кажем че е 50гб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е невъзможно ! Я дай да видим снимка на партицията ти и колко е голяма ? Това C: 17гб да не е win xp ? Или заетото място е 17 гб a а партицията да кажем че е 50гб

Да така е .С Уйндолс ХР съм ,целия дял от хард диска, на койтоправя Бекъпа е 40.6 ГБ, а заетото място в него е около 17 Гб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.