Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Денката

Съвет за лаптоп до 850 лева?

Препоръчан отговор

Един приятел иска да си купува лаптоп и си е харесал този :http://www.technomarket.bg/products/09130630/acer-e1-531g-20208g75mnks  .  Но знам че не е много добре от такива магазини да се зимат лаптоти ,затова пиша тук за съвет.Лаптота ще се използва  предимно за игри.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този определено не става. Картата е много слаба...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптоп за игри и 850лв... Просто няма как да стане :)

ПП: Нека да прочете тази тема (както и вие може да я прочетете)

За геймърските лаптопи и бюджет 800 лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само ще допълня, че скоро имах един случай с подобен лаптоп, на който беше инсталиран Хирос 6. Играта забиваше при всяко влизане в замък. Поставих всички настройки на LOW и възможната най-ниска резолюция в играта и спря да забива, но всичко изглеждаше адски "щърбаво". Направи си сметка за каква игра става въпрос и ще ти стане ясно, че с всяко по-сериозно заглавие, ще има проблем..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно коментара на Just Human..:

Всички знаят, че за тези пари не може да се вземе какъвто и да било комп за игри, но авторът (приятелят му) иска лаптоп за тези пари който да е с възможно най-високите параметри за тези пари.

Та по темата:

аз предлагам тези лаптопи:

1- видеото е по-добро с една идея.

2- на този видеото му е малко по-висок клас, но пък е малко по-старо (тук цената е без ДДС и излиза около 600 лв ,но ако РАМта не стига + 60-80 лв).

3- този е вече доста стар,но е по-висок клас.

Нека другите съфорумници да оценят поста ми защото не съм специалист.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този ценови клас трудно ще намерите нещо със прилично външно видео. Ако няма да се играят тежки игри тези стават. Най доброто за парите:

Fujitsu Lifebook AH532

HP ProBook 450

Asus X55VD-SX267

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.technomarket.bg/products/09129070/lenovo-ideapad-g580am-59376860

Този е с добра видеокарта, средно добър процесор и предостатъчно RAM.

http://www.technomarket.bg/products/09127449/acer-tm5760g-32324g50mnsk

Този също става. Процесорът е по-добър за сметка на видеокартата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да даде една идея повечко и да си вземе това:

- HP ProBook 450 H6Q18ES - може да е Пентиум, но поне видеото е хубаво

- HP ProBook 455 H0W29EA 4GB - същото видео, но и АМД процесор с 4 ядра и вградено видео, което работи заедно с външното и ти дава хубава видео производителност

Отделно двата модела са по надеждни от масовите мултимедийни решение, имат матови екрани ( което за мен е плюс ) и си мисля с игри средна хубост ще се справят :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз за тия пари бих взел по-скоро ето този MSI GX660

може да е втора употреба, ама като качество на изработката ще е много по-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да даде една идея повечко и да си вземе това:

- HP ProBook 450 H6Q18ES - може да е Пентиум, но поне видеото е хубаво

- HP ProBook 455 H0W29EA 4GB - същото видео, но и АМД процесор с 4 ядра и вградено видео, което работи заедно с външното и ти дава хубава видео производителност

Отделно двата модела са по надеждни от масовите мултимедийни решение, имат матови екрани ( което за мен е плюс ) и си мисля с игри средна хубост ще се справят :)

Тези двата мисля че не са лоши ...Някой друг  да има по-добър съвет?

А и кой магазин или сайт е хубав за лаптопи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От мен един глас за PCStore ( линковете, които ти дадох ). Пазарувал съм от там не веднъж и до сега никога не съм останал разочарован или недоволен.

Имат си магазини в София, а ако не - с куриер :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.