Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Милена Димитрова

Въпрос за достъп до пароли

Препоръчан отговор

Здравеите,не знам дали това е точната тема,в която трябва да пиша,извинете ако не е.Въпроса ми е следния,вчера моя приятел написа името ми в гугъл търсачката,натисна нещо по клавиятурата и му излязоха паролите ми за скайп и фейсбук.Попитах го как го прави,но отказа да ми покаже,моля ако някой знае как става да ми обясни.Не е с настроики - опции - пароли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите,не знам дали това е точната тема,в която трябва да пиша,извинете ако не е.Въпроса ми е следния,вчера моя приятел написа името ми в гугъл търсачката,натисна нещо по клавиятурата и му излязоха паролите ми за скайп и фейсбук.Попитах го как го прави,но отказа да ми покаже,моля ако някой знае как става да ми обясни.Не е с настроики - опции - пароли.

Бре тия от Гугол много са напреднали , а твоя приятел нещо те баламосва :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Миленке!

Смени си приятеля! Утре не паролата, а и новият ти приятел ще узнае. Сега сериозно. В менюто на браузера има позиция за запомняне на паролите и може да я разгледаш. Обикновено се виждат като звездички, но можеш спокойно да прочетеш всяка една от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нада ли и паролата за скайп е запаметена в браузера.Иначе Миленка май иска да шпионира приятеля си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нада ли и паролата за скайп е запаметена в браузера.Иначе Миленка май иска да шпионира приятеля си?

Е тук непозна! Не аз го шпионирам,а той мен! Както и да е,да си дойдем на темата.Вчера се порових в папките му и открих това запаметено като текстов документ.

С програмата унетбоотин-ъиндоъс-436.еье се прави буутваща инсталация на флашка.След това се настройва компютъра да зарежда от УСБ.
Поставя се флашката и се рестартира компютъра.За да се стартира БацкТрацк се пише старть и се натиска ентер.Изчаква се докато се зареди програмата.
Включва се мрежовия адаптор(приемник) към УСБ порта.
ЪЕП  криптирани безжични мрежи
Отваряме  Терминал 1 и там се пише:
1.иъцонфиг ълан моде мониторинг    след всяка команда се натиска ентер
2.аиродумп-нг ълан0
Започва сканиране на безжичните мрежи.След като засечем мрежа с ъеп криптиране прекратяваме сканирането с ЦОНТРОЛ и С.Копираме МАС адреса на съответната мрежа, който се намира горе вляво под надписа БССИД.
3.аиродумп-нг  -ъ ъеп  -ц 1  --бссид МАС адреса ълан0          ц 1 е номера на канала на който е засечена мрежата
Започва приемане на пакети данни за тази мрежа.
Отваряме Терминал 2 и там се пише:
1.аирпън
2.аиреплай-нг  -3  -б МАС адреса ълан0
Започва приемане и изпращане на пакети данни за тази мрежа.Необходимо е да се съберат над 20 000 пакета данни.
След това прекратяваме работата на програмите аиродумп и аиреплай с ЦОНТРОЛ и С.
След това се стартира програмата аирцрацк независимо в кой Терминал.
аирцрацк-нг ъеп-01.цап
След това отдолу излиза, че паролата е 100% декриптирана и се вземат цифрите или буквите от нея без точки, тирета или запетаи.

Явно си е инсталирал програма на компа,не е било Гугъл хроме! Момчета все пак ви благодаря за коментарите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
аирцрацк-нг ъеп-01.цап

Малиии Милена дълго време не се бях смял така  :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аирцрацк-нг ъеп-01.цап

Малиии Милена дълго време не се бях смял така  :giggle1:

Еми сорй то това беше написано на английски като го постнах.Добре,че има такива неграмотни като нас,че да се повеселите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да цитирам нашият добър приятел и модератор capnemo

За кой ли път ще кажа че човешки проблеми не се разрешават с технически средства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.