Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Купих си джойстик hama double action air grip controller. Свързва се с компютъра, работи с повечето игри, но дясното топче, което в повечето случаи действа подобно на мишка в игрите, съвпада с десните копчета на джойстика (кръгчето, триъгълничето и т.н.). Как мога да го оправя този проблем? С Windows 7 съм.

Редактирано от Николай Чангов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купих си джойстик hama double action air grip controller. Свързва се с компютъра, работи с повечето игри, но дясното топче, което в повечето случаи действа подобно на мишка в игрите, съвпада с десните копчета на джойстика (кръгчето, триъгълничето и т.н.). Как мога да го оправя този проблем? С Windows 7 съм.

Лично аз си реших проблема с джойстика със следната програма x360ce. От това видео можеш да видиш как се настройва - 

Gamepad/Controller Solution :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз си реших проблема с джойстика със следната програма x360ce. От това видео можеш да видиш как се настройва - 

Gamepad/Controller Solution  :)

Оправих се. Изглежда за да работят всичките копчета трябва да свети лампичката на analog бутона. И аз ползвам XPadder за настройки. Благодаря все пак :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.