Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам следната конфигурация

Дъно GIGABYTE GA-B75M-D3V

Процесор Intel® Core™ i5-3470 Processor (6M Cache, up to 3.60 GHz) • Socket LGA1155   4 cores  4 thresads

РАМ памет 2 x 4GB DDR3 Corsair Value 1333 MHz Latency 9-9-9-24  Voltage 1.5

Видео карта GIGABYTE 2048M HD7850 R785OC-2GD DDR5 OC Version (стоков овърклок)

Хард диск 1TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX

Захранване ENERMAX NAXN Series ATX 500W ENP500AGT

Кутия Cooler Master Elite 334U, дават ми колкото и искам. Заслужава ли си в предивид производителността за новите игри, тишината (сегашното ми WD blue ми се струва малко шумно), да доплатя (250лв) и да я заменя с нещо такова ?  Приемам и други предложения.

Монитора ми е LG E2260.

Крайна цена 1 210,69 лв.

Редактирано от mrD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

7850 си е чудесна карта и едва ли ще имаш проблеми с по-новите игри. Процесора също си е много-добър. Но пък като продадеш този компютър, новия ще ти излезе почти без пари. Според мен може да изкараш още 2-3 години с този. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично мнение: Ако искаш тишина замисли се за нещо от сорта на fractal design define r4. Машинката си е добре и можеш да изкараш още доста време с нея преди да свалиш игрите до медиум. Ако ще я ползваш и за някаква сериозна работа 4570 ще даде отражение, но ако е само за игри няма смисъл според мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпрос извън темата, понеже колегите са дали вече всички нужни отговори. Дали случайно темата не е пусната, за да си направите реклама на продаваната от Вас конфигурация, с цел да се закачи някой четящ форума?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Макар, че AMD процесора е по-производителен в бенчмарковете спрямо Intel, избери първата конфигурация. Това е свързано с тенденцията за последваща продажба след време, за която ще вземеш повече пари сравнено с втората конфигурация. Също така, може да смениш захранването на Фортрон с това на TT - това като препоръка.

P.S. Линковете,които си дал се зареждат отвратително бавно. Докато чакаш, може да се пенсионираш. В старата версия на сайта нещата стоят по друг начин.

P.S. 2. Оправи си заглавието на темата. Ако не можеш, има модератори.

Редактирано от gyps (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скрито продуктово позициониране ли надушвам, или така ми се пристори ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпрос извън темата, понеже колегите са дали вече всички нужни отговори. Дали случайно темата не е пусната, за да си направите реклама на продаваната от Вас конфигурация, с цел да се закачи някой четящ форума

Нямал съм за цел това. Даже утре ще идват да пробват конфигурацията, но все още се колебая дали тези 250 лв които ще дам отгоре си струват.

Ако пък много те човърка отвътре, може да DEL LOCK темата (квото си решиш).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен, не си заслужава. Старата конфигурация си е добра. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обявата там е пусната в 15 часа, темата тук в 18 часа, какво друго да кажа.

Това си е чист спам, или е трудно да напишеш параметрите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обявата там е пусната в 15 часа, темата тук в 18 часа, какво друго да кажа.

Това си е чист спам, или е трудно да напишеш параметрите.

Да прав си ! Откри АМЕРИКА. ПОЗДРАВИ

Ако търся да взема добра цена, калдата форум ще е последното място в което ще се надявам да го спазаря !

А и знам, че калдата си имат място за обяви !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да прав си ! Откри АМЕРИКА. ПОЗДРАВИ

Ако търся да взема добра цена, калдата форум ще е последното място в което ще се надявам да го спазаря !

А и знам, че калдата си имат място за обяви !

Спам знаеш ли, на какво се казва ?

На това, което правиш, няма значение дали ще изкараш кинти, 90% от спамерите работят ей така за каузата, защото са кухари.

Тук ти набраха 100 отваряния на линка, това имаше някъв смисъл в продавалник, защото хората там търсят нещо, което е гледано много пъти, дори да е извадено от тоалетната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.