Премини към съдържанието
whateever

Помощ за решаване на задачи с C++

Препоръчан отговор

Този петък ще имам тест на това и нищо не разбирам. Тук съм приложил снимки на някои от вариантите от теста, ще ви бъда благодарен ако ми помогнете да го реша. Знам какво ще кажете - че трябва просто да си науча и сам да си ги реша, но не мога, опитах и нищо не разбирам, а не искам да изкарам двойка. Съмнявам се, че ще помогнете, но ще съм радостен ако все пак го направите.

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да съм оглеждал всички задачи, видях, че на някой от тях имаш само да посочиш грешката, дори не трябва да пишеш код. Май доста те мързи щом казваш, че и това не можеш да разбереш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво искаш и какво ще получиш са две различни неща, ако някой друг ти ги реши задачите пак си за двойка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съмнявам се, че ще помогнете

Сам си си отговорил.И помощ можеше да получиш,но....

ПП:И защо въпросът ти е публикуван в " Програми - Проблеми и Дискусии",след като си има такава тук.

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам как да търся грешката. Вие може да виждате някакъв смисъл в това, но аз просто виждам поредица от някакви знаци.

Не казвам, че няма да съм за двойка, ако друг ми ги реши, но поне няма да изкарам двойка.

Не знаех, че има такъв раздел.

И да, знаех си, че никой няма да помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам как да търся грешката. Вие може да виждате някакъв смисъл в това, но аз просто виждам поредица от някакви знаци.

Не казвам, че няма да съм за двойка, ако друг ми ги реши, но поне няма да изкарам двойка.

Не знаех, че има такъв раздел.

И да, знаех си, че никой няма да помогне.

Щом като виждаш поредица от някакви знаци ,май не ти мястото там ,а ?

Или искаш да си поредния  некадърник ,минал между капиките ,а ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде да ми е мястото там? В училище ли? И да искам, и да не искам няма как да не изучавам този предмет.

Колега, за да можем да Ви помогнем, трябва да имате поне малко понятие от предметната област, за която питате. 

С извинение, но щом Вие виждате

поредица от някакви знаци.

то няма как успешно и за кратко време да Ви обясним нещата. По скромно мнение, теста е на ниво "Основи на програмирането" - това са най-най-базовите неща ! А и да решим теста, какво става, ако просто преподавателя реши да размени отговорите (да погледнем от чисто ученическа гледна точка) ?! Резултата ще е все едно нищо не сме правили, нали.

Поздрави и успех - дано все пак някой реши да се пробва. Аз не мисля, че ще мога да съм от ползва в случая ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.