Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
KOCKAR

Ще ми тръгне ли играта

Препоръчан отговор

Искам да попитам , миналата седмица си взех компютър със следните конфигураций:

Процесор четириядрен AMD А-8 APU 3870 3.00 GHz. with radeon HD Graphics TM ........ 

Видеокарта - Вградена AMD RADEON 6550 HD смисъл след време ще се взима не вградена но сега е с тази.

Рам - 4 ГБ.

Искам да попитам за играта : NFS THE RUN ще мога ли да я подкарам поне на най - малките ефекти и резолюция евентуално мерси предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В този сайт може да провериш всяка една игра дали ще ти тръгне.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В този сайт може да провериш всяка една игра дали ще ти тръгне.

Знам го този сайт , проверих за Crysis 3 перфектно ще върви на максимални , а като я изтеглих издвам я подкарва на Low. :) Мерси иначе , но ако може други предложения. 

Редактирано от BMW. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам го този сайт , проверих за Crysis 3 перфектно ще върви на максимални , а като я изтеглих издвам я подкарва на Low. :) Мерси иначе , но ако може други предложения. 

Купи си я и, ще върви по-добре. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тая вградената карта - толкова. Така или иначе играта едва ли ще си я купиш, мързи те да я свалиш и да пробваш ли ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е счупен торента.Може би не ти е била последна версия на Java и да не го е отчело правилно.Но този сайт не е верен 100% на 100%.А за NFS The Run може просто да си я свалиш и да видиш как ще ти върви,а пък ако ти върви добре и ти харесва-купи си я ;).

Редактирано от KaldataX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.