Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

RE1DANNN

Търся драйвери за АТИ

Препоръчан отговор

Здравейте.

Значи инсталирах уж куп драйвери, а все ми показва тези които си имах.Накрая видеото ми се прецака и сега пак си върнах старите драйвери.Ако може да ми кажете кои драйвери да си сложа.Видео картата ми е ATI mobility readon HD4570, но в систем пише също и ATI HD 3200 Grafics.На Windows7 sp1 32bit съм.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, По марка и модел на лаптопа се отива на сайта на производителя му и се теглят и после инсталират нужните драйври според вида на операционната система! При положение, че нямаме никаква релевантна информация, то това е и най-добрият съвет, който можеш да получиш, за това - последвай го! Поздрави! p.s. Операционната система все пек е съобщена, малко недогледах това :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

Изтегли това - AMD Driver Autodetect - автоматично ще провери ОС-то и видео картата ти и ще определи дали има нови драйвъри, след което ще може да ги инсталиреш. Успех. ;)

P.S. Пусни приложението като администратор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напиши модела на лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модела на лаптопа е ASUS K50AB.

И кои драйвери да търся, след като в система ми пише два вида?

Сега ще пробвам с тази програма който сте ми препоръчали, да видя какво ще покаже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASUS K50AB

Публикувано изображение

Отиваш "Driver and Tools">Избираш Операционна система ,сваляш нужните драйвери или гледаш ,кои ти са ти нужни Device Manager

П.П за Bios не барай нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалих тези които ми изкарва за моя модел, но сега идва въпросът кое точно да стартирам за инсталиране, защото виждам, че на няколко места ми пише сетъп и си нямам и да идея кой сетъп точно да инсталирам.Има един още след архивирането на файла после има още няколко в други папки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една снимка качи.За биос не барай и сваляй нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

Изтегли това - AMD Driver Autodetect - автоматично ще провери ОС-то и видео картата ти и ще определи дали има нови драйвъри, след което ще може да ги инсталиреш. Успех. ;)

P.S. Пусни приложението като администратор.

След като го пусна това не ми дава да сваля нищо.След като цъкна доунлоад пи пише: Could not connect to server:Could not parse error някакви идеи ?

Ето сетъпите и не знам кой от тях да стартирам.Или трябва по някакъв друг начин да ги инсталирам?post-342929-0-90626300-1382474909_thumb.    

post-342929-0-76670800-1382474913_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1-Сваляш и инсталираш тази програма. 

2-Сваляш  тези  драйвери или тези .Първите са от сайта на ATI ,вторите от сайта на Asus,Препоръчвам тях да инсталираш.  Линка за вторите ще е активен 24 часа .

3-Деинсталираш драйверите ,които си инсталирал .( говоря за видеокартата ) 

4-Влизаш под seafe mode ,пускаш въпросната програма и почистваш остатъците от драйверите. 

5-Инсталираш свалените драйвери на чисто .

6-Успех .

7-От тук инсталираш .

Публикувано изображение

П.П.Късно видях ,че си свалил драйверите от сайта на асус ,но нищо ще оставя линка .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи инсталирах дрейварите и сега мисля, че е по-добре.Макар, че преди уж бях сложил някакви по нови от сегашната версия.Обаче пак леко ми насича и като гледам видео и като играя.Бях до един сервиз и горе долу им го обясних това, но ми казаха, че трябва да им оставя лаптопа за диагностика, но не съм в България и тука ми искат 150лв само за диагностиката и отделно за ремонта.Само ми казаха, че може да имам проблем с рам паметта.Някой може ли да ми каже как да тествам дали всичко е наред с рам паметта.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих тази програма мамсет, но ми дава да проверя само 1гб от рам паметта има ли начин да проверя цялата, която е 4бг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.