Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Добър вечер колеги! Не съм активен във форума , но постоянно чета и следя новините и темите във форумите , но днес реших да драсна няколко реда , та както и да е ... Ето , че дойде време и аз да събера някой друг лев за една нова геймърска машинка и ето тук сега се включвате вие драги колеги. Разполагам с бюджет до 1300лв като тези пари са само и изцяло за хардуерни компоненти , може и кейс да включим към тази сума ,имам си записвачки на корем и хард дискове.Бихте ли ми препоръчали стабилга геймърска конфигурация със всичките му "зарзавати". Знам че има милиони теми в този форум точна на такава тема , но както знаете времето минава и компонентите остаряват , пък и още една няма да е излишна :) Благодаря ви предварително за отделеното време!

P.S. Няма да ползвам стари части от старите ми машинки искам всичко да ми е новичко :)

P.S.2 Мислех си за някаква конфигурация тип "баланс" с по слаб процесор i3 , i5 а не трошача на поцеси i7 и дъно колкото до 250 лв и някаква мега яка геймърска видео карта :)

Редактирано от Sorrymate (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се ползва ли някой от старите хард дискове или записвачка или искате нови? Ще се клоква ли процесора? С какъв монитор разполагате? Какви игри ще се играят на новата машина?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се ползва ли някой от старите хард дискове или записвачка или искате нови? Ще се клоква ли процесора? С какъв монитор разполагате? Какви игри ще се играят на новата машина?

Единственно мога да използвам записвачките от старите ми щайги.Не процесора няма да се клоква.Разполагам с 22" монитор с Full HD , а за игрите предимно Dota 2 , Skyrim , Battlefield , COD , Crysis , DayZ , Aion , World of Tanks , WoW да е готов и за новоизлизащи заглавия :)

Колега, тук помагаме, но не когато ни се крещи в заглавието :)

Колега не се карам , явно ти така си го прочел :D Извинявам се , ако има нещо :)

Редактирано от Sorrymate (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно с или без хард? В първия пост пишеш, че имаш "записвачки на корем и хард дискове" после, че само записвачката ще ползваш. И си оправи заглавието според правилата.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

В случай, ако искаш всичко да ти е ''новичко'' Не съм включил записвачка.

Количка

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

Ето и моето предложение по темата:

Малко над бюджета, но с i5 процесор, дъно със Hi Fi аудио и сокет 1150, 8GB RAM, голям 1,5GB хард диск, много хубави кутия и захранване и видео 7950 с 3GB DDR5 видео памет с шина 384 bit.

Поздрави!

П.П. Предложението на No Pyro No Party също е добро. Относно предложенията с AMD FX оставам скептичен към представянето на тези процесори. Ако питаш мен по добре избери Intel-ска платформа. За този ценови клас конфигурации i5 е най доброто решение.
Редактирано от totkov (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.